Буринська районна рада

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта

Персональний склад депутатського корпусу Буринської районної ради

Друк
Персональний склад
депутатського корпусу Буринської районної ради
сьомого скликання

Авдєєнко

Андрій

Вікторович

-

депутат, обраний в багатомандатному  виборчому окрузі № 9, суб’єкт    висування - Буринська районна організація політичної партії «Українське  об’єднання  патріотів – УКРОП»;

Аніщенко

Микола

Михайловича

-

депутат, обраний в багатомандатному  виборчому окрузі № 10, суб’єкт    висування - Буринська районна в Сумській області організація партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»;

Бавикін

Микола

Іванович

-

депутат, обраний як перший  кандидат, суб’єкт висування -  Буринська районна   організація  партії «Відродження»;

Білик

Леонід

Іванович

-

депутат районної ради сьомого скликання, обраний як перший кандидат, суб’єкт висування – Буринський районний партійний осередок політичної партії «Воля народу»;

Білоножко

Олексій

Кузьмич

-

депутат, обраний в багатомандатному  виборчому окрузі № 24, суб’єкт висування - Буринська районна  партійна організація Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»;

Бойко

Іван

Миколайович

-

депутат, обраний в багатомандатному  виборчому окрузі № 17, суб’єкт    висування - Буринська районна в Сумській області організація партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»;

Бондаренко

Анатолій

Михайлович

-

депутат, обраний в багатомандатному  виборчому окрузі № 16, суб’єкт висування - Буринська районна  партійна організація Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».

Герасименко

Анатолій

Іванович

-

депутат, обраний в багатомандатному  виборчому окрузі № 8, суб’єкт    висування - Буринська районна в Сумській області організація партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»;

Грома

Анатолій

Григорович

-

депутат, обраний в багатомандатному  виборчому окрузі № 11, суб’єкт висування - Буринська районна  партійна організація Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».

Гусак

Андрій

Іванович

-

депутат, обраний в багатомандатному  виборчому окрузі № 15, суб’єкт висування - Буринська районна організація Радикальної Партії Олега Ляшка в Сумській області;

Даценко

Валентина

Григорівна

-

депутат, обрана в багатомандатному  виборчому окрузі № 14, суб’єкт   висування - Буринський районний партійний осередок політичної партії  «Воля народу»;

Домашенко

Віктор

Миколайович

-

депутат, обраний в багатомандатному  виборчому окрузі № 15, суб’єкт   висування - Буринський районний партійний осередок політичної партії  «Воля народу»;

Думенко

Володимир

Петрович

-

депутат, обраний в багатомандатному  виборчому окрузі № 34, суб’єкт   висування - Буринський районний партійний осередок політичної партії  «Воля народу»;

Дядечко

Олена

Анатоліївна

-

депутат, обрана в багатомандатному  виборчому окрузі № 22, суб’єкт висування -  Буринська районна   організація  партії «Відродження»;

Ільченко

Наталія

Степанівна

-

депутат, обрана в багатомандатному  виборчому окрузі № 20, суб’єкт   висування - Буринський районний партійний осередок політичної партії  «Воля народу»;

Ковтуненко

Наталія

Іванівна

-

депутат, обрана в багатомандатному  виборчому окрузі № 27, суб’єкт    висування - Буринська районна в Сумській області організація партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»;

Коробенкова

Ганна

Олександрівна

-

депутат, обрана в багатомандатному  виборчому окрузі № 22, суб’єкт висування - Буринська районна організація Радикальної Партії Олега Ляшка в Сумській області;

Ліщенко

Микола

Іванович

-

депутат, обраний як перший кандидат, суб’єкт висування - Буринська районна  партійна організація Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»;

Мануха

Ірина

Віталіївна

-

депутат, обрана в багатомандатному  виборчому окрузі № 19, суб’єкт   висування - Буринський районний партійний осередок політичної партії  «Воля народу»;

Майборода

Алла

Петрівна
-

депутат, обрана в багатомандатному виборчому окрузі №2, суб’єкт    висування - Буринська районна в Сумській області організація партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»;

Писаний

Володимир

Михайлович

-

депутат, обраний в багатомандатному  виборчому окрузі № 27, суб’єкт висування - Буринська районна партійна організація Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»;

Рябоконь

Євгеній

Вікторович

 

депутат районної ради сьомого скликання, обраний як перший кандидат, суб’єкт висування – Буринська районна в Сумській області організація партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»;

Савченко

Артем

Андрійович

-

депутат, обраний як перший кандидат, суб’єкт висування - Буринська районна організація Радикальної Партії Олега Ляшка в Сумській області;

Семенюта

Віта

Михайлівна

-

депутат, обрана в багатомандатному  виборчому окрузі № 18, суб’єкт    висування - Буринська районна в Сумській області організація партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»;

Сніжко

Сергій

Григорович

-

депутат, обраний в багатомандатному  виборчому окрузі № 26, суб’єкт   висування - Буринський районний партійний осередок політичної партії  «Воля народу»;

Соловей

Роман

Володимирович

-

депутат, обраний в багатомандатному  виборчому окрузі № 24, суб’єкт    висування - Буринська районна організація політичної партії «Українське  об’єднання  патріотів – УКРОП»;

Товстуха

Олександр

Павлович

-

депутат, обраний як перший кандидат, суб’єкт висування - Територіальна організація Політичної партії «Опозиційний блок» в Буринському районі Сумської області;

Чередник

Сергій

Іванович

-

депутат, обраний в багатомандатному  виборчому окрузі № 29, суб’єкт висування - Буринська районна партійна організація Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».

 

Черкасова

Тетяна

Олексіївна

-

депутат, обрана в багатомандатному  виборчому окрузі № 23, суб’єкт висування - Буринська районна   організація  партії «Відродження»;

Чупіка

Людмила

Іванівна

-

депутат, обрана в багатомандатному  виборчому окрузі № 33, суб’єкт висування - Буринська районна  партійна організація Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»;

Шестак

Роман

Григорович

-

депутат, обраний як перший кандидат, суб’єкт    висування - Буринська районна організація політичної партії «Українське  об’єднання  патріотів – УКРОП»;

Щиченко

Віктор

Леонідович

-

депутат, обраний в багатомандатному  виборчому окрузі № 25, суб’єкт висування - Буринська районна  партійна організація Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»;

Шульга

Едуард

Олександрович

-

депутат, обраний в багатомандатному  виборчому окрузі № 13, суб’єкт висування - Територіальна організація Політичної партії «Опозиційний блок» в Буринському районі Сумської області.

Ярошенко

Микола

Олексійович

-

депутат, обраний в багатомандатному  виборчому окрузі № 28, суб’єкт висування - Буринська районна  партійна організація Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».


Останнє оновлення на Понеділок, 07 серпня 2017 08:38