• Збільшення розміру шрифта

м. Буринь

Про затвердження герба та
прапора Буринського району

Розглянувши подання районної конкурсної комісії на кращий проект герба  та прапора  Буринського району, районна рада    в и р і ш и л а :

Затвердити герб та прапор Буринського  району. Автор – Бондаренко М.М.

Затвердити описи герба  та прапора  Буринського району (додається).

Постійній комісії мандатній, з питань регламенту, законності та правопорядку забезпечити опублікування зображення та описів герба і прапора Буринського району на сторінках газети “Рідний край”.

Голова районної ради                                                                Г.П.Нікітченко

до рішення районної ради
двадцять четвертого скликання
від 29.04.04

Опис  герба Буринського району

Герб Буринського району

Герб має форму геральдичного щита синього кольору, на якому  золотистим кольором  зображено 5 колосків, які утворюють сніп. Горизонтально через середину  снопа йде  зображення  трьох хвиль кольору колосків. Малюнок цих хвиль утворює перевесло.

Опис прапору Буринського району

Флаг Буринського району

Двоколірний прапор  (жовто-зелений  із співвідношенням 2:1)  із розташованим гербом району  на жовтому тлі  передає своїм співставленням природні  особливості району, який  за своїм характером є аграрним.

Останнє оновлення на Вівторок, 28 липня 2009 15:14