Буринська районна рада

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Протидія корупції

Заповнюємо е-декларації!

Друк


З 01 січня 2017 року відповідно до норм Закону України «Про запобігання корупції» розширено коло осіб, які зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (е-декларацію), за минулий рік шляхом заповнення її на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) за формою, що визначається цим агентством. Таку декларацію зобов’язані будуть подати і депутати місцевих рад усіх рівнів та особи, які для цілей цього Закону прирівнюються до осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, зокрема керівники комунальних закладів охорони здоров’я районного значення.

Детальніше...
 

Контактна інформація про спеціально уповноважені суб’єкти обласного рівня у сфері протидії корупції у Сумській області

Друк

Однією із запорук зниження рівня корупції в державі є ефективна участь громадськості в заходах щодо запобігання і протидії корупції. Статтею 21 Закону України «Про запобігання корупції» передбачено, що громадські об’єднання, їх члени або уповноважені представники, а також окремі громадяни в діяльності щодо запобігання корупції мають право: повідомляти про виявлені факти вчинення корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, реальний, потенційний конфлікт інтересів спеціально уповноваженим суб’єктам у сфері протидії корупції, Національному агентству, керівництву чи іншим представникам органу, підприємства, установи чи організації, в яких були вчинені ці правопорушення або у працівників яких наявний конфлікт інтересів, а також громадськості; Відповідно до зазначеного вище Закону спеціально уповноваженими суб’єктами обласного рівня у сфері протидії корупції у Сумській області є:

Прокуратура Сумської області

Адреса: 40484, м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва, 33,

тел. (0542) 60-15-40, 62-13-34.

Головне управління Національної поліції в Сумській області

Адреса: 40000, м. Суми, вул. Г.Кондратьєва, 23,

тел. (0542) 66-70-10; гаряча лінія для анонімного інформування про факти корупції (0542) 66-72-09

Управління Служби безпеки України в Сумській області

Адреса: 40030, м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва, 32,

тел. (0542) 22-25-71 (черговий)

 

Заповнюємо електронні декларації

Друк

Верховною Радою України 15 березня 2016 року прийнято Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо особливостей подання службовими особами декларацій про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру у 2016 році», який спрямовано на запровадження роботи системи подання та оприлюднення відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Єдиний державний реєстр декларацій має на меті спростити подання публічними службовцями їх декларацій майнового стану, доступ до них та їх перевірку. Перевірка декларацій покладена на Департамент фінансового контролю та моніторингу способу життя Національного агентства з питань запобігання корупції. За подання недостовірних відомостей у декларації особа несе відповідальність. Для того, щоб уникнути будь-яких порушень при заповненні електронних декларацій пропонуємо деякі матеріали для ознайомлення:

Роз'яснення щодо застосування окремих положень Закону України "Про запобігання корупції" стосовно заходів фінансового контролю

Роз'яснення щодо заповнення електронних декларацій

Останнє оновлення на Четвер, 12 січня 2017 14:19