Буринська районна рада

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта

Працювала конкурсна комісія Буринської районної ради на право укладення договорів оренди

Друк


10 жовтня за головуванням заступника голови районної ради Леоніда Білика відбулось засідання конкурсної комісії Буринської районної ради на право укладення договорів оренди. Розглядалися питання здачі в оренду на конкурсній основі господарських споруд (гаражів), розташованих за адресою:  пл. Першотравнева, 9, м. Буринь, та офісного приміщення у будівлі за адресою: вул. Пилипа Орлика, 6, м. Буринь. По кожній із пропозицій звернулося по одному заявнику. У результаті обговорення були прийняті рішення, відповідно до яких господарські споруди були надані в оренду приватному підприємцю для здійснення підприємницької діяльності, а офісне приміщення – управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації для роботи спеціаліста установи.

 

Працювала постійна комісія Буринської районної ради з питань бюджету

Друк

6 жовтня головою постійної комісії Буринської районної ради з питань бюджету, фінансів, планування, соціально-економічного розвитку, управління комунальною власністю та розвитку підприємництва Анатолієм Герасименком проведено засідання комісії. На ньому розглянуто три питання. За результатами їх обговорення прийняті відповідні рішення. Зокрема, погоджено передбачені проектом розпорядження голови районної державної адміністрації зміни щодо субвенції з державного бюджету на суму 165,0 тис. гривень на придбання дитячого майданчика для Буринської міської ради (80,0 тис. грн.) та баяну для будинку культури Слобідської сільської ради  (85,0 тис. грн.). Ці кошти були направлені до району за ініціативою народного депутата України Миколи Лаврика. Також погоджено надання Буринською центральною районною лікарнею в оренду частини приміщення хірургічного корпусу площею 10 кв. м для торгівлі продовольчими товарами та підтримано виділення коштів з районного бюджету жительці с. Червона Слобода для довготривалого лікування.

 

 

У районній раді вивчався стан підготовки закладів району до опалювального сезону

Друк


4 жовтня голова Буринської районної ради Євгеній Рябоконь провів робочу нараду з питання підготовки закладів району до опалювального сезону. Участь у нараді взяли заступник голови районної ради Леонід Білик, начальник відділу освіти райдержадміністрації Валентина Стасюк, головний лікар Буринської центральної районної лікарні Зоя Сидорук, заступник головного лікаря з економічних питань комунального закладу районної ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги Буринського району» Сергій Мамочка, головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Алла Дудукаленко, керівники районних закладів культури. Кожен з учасників наради проінформував присутніх про стан готовності підпорядкованих закладів до опалювального сезону.

Детальніше...
 

Обговорено питання адаптації надання соціальних послуг учасникам АТО

Друк


4 жовтня на базі Буринського районного центру зайнятості відбувся «круглий стіл» для учасників АТО із запрошенням соціальних служб району на тему «Адаптація надання соціальних послуг учасникам АТО, які перебувають на обліку в центрі зайнятості». На заході були присутні головний спеціаліст з питань правового забезпечення Буринської райдержадміністрації Альона Мощенко, начальник управління праці та соціального захисту населення Буринської райдержадміністрації Ірина Фінцева, начальник Буринського бюро правової допомоги Марія Бондаренко, головний спеціаліст Білопільського відділення виконавчої дирекції Фонду страхування України Оксана Кисла, завідуюча поліклінічним відділення Буринської ЦРЛ Катерина Коваленко, директор-голова комісії з припинення Буринського районного центру зайнятості Наталія Авер’янова та безробітні громадяни-учасники АТО.

Останнє оновлення на Четвер, 05 жовтня 2017 09:14 Детальніше...
 

Соціально-економічне становище Буринського району у січні–серпні 2017 року

Друк


Демографічна ситуація ТА СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ

Станом на 1 серпня 2017р., за оцінкою, чисельність наявного населення Буринського району складала 24,4 тис. осіб. Кількість живонароджених у січні–липні 2017р. становила 109 осіб, померлих – 337 осіб. У січні–серпні 2017р. 7,0 тис. домогосподарств призначені субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг на загальну суму 924,4 тис.грн. Крім того, 1,8 тис. домогосподарств призначені субсидії готівкою на відшкодування витрат для придбання скрапленого газу, твердого і рідкого пічного побутового палива на загальну суму 4496,3 тис.грн.

Детальніше...
 


Сторінка 3 з 24