Буринська районна рада

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта

Буринські таланти – яскрава складова когорти талантів Сумщини

Друк


30 травня в місті Путивль пройшло обласне свято дитячої творчості «Юні таланти Сумщини – рідній Україні». З успіхом виступив на цьому святі і колектив з Буринського районного будинку культури – зразковий аматорський вокальний ансамбль «Шкільні роки» під керівництвом Яни Сірої. Наші юні співачки представили увазі глядачів українську народну пісню «Коли ти берегом ідеш». У ході підведення підсумків мистецького дійства виконавська майстерність колективу була відмічена Дипломом учасника обласного свята дитячої творчості за підписом начальника управління культури і туризму Сумської обласної державної адміністрації Олени Петрівни Мельник.

 

До уваги жителів району!

Друк


06 червня 2017 року у Києві за участю Віце-прем'єр-міністра України Павла Розенка відбудеться Перший Національний кар’єрний Форум, на якому вперше буде піднято питання системного розвитку людського капіталу в Україні, що є наразі одним із стратегічних питань для провідних держав у світі, зокрема для: країн ЄС, США, Канади, Сингапуру, тощо. Завдяки своїй актуальності, Форум збере ключових гравців у цій сфері: представників п'яти Міністерств України, на яких покладено функції розвитку людського капіталу в нашій державі, та керівників провідних бізнес-асоціацій та найбільших роботодавців України. Під час Форуму буде презентована інноваційна Національна он-лайн платформа з профорієнтації та побудови кар’єри, яка розробляється Державною службою зайнятості України і стане основою реформи у розвитку людського капіталу.

Детальніше...
 

Прес-група УСБУ в Сумській області інформує

Друк


На Сумщині презентовано написану школярами книгу про Героя України

Презентація написаної сумськими школярами книги «Олександр Заступник Сумський» про Героя України Олександра Аніщенка пройшла в обласному управлінні СБУ. Полковник спецпідрозділу СБУ загинув у травні 2014 року під Слов’янськом, де під ворожим обстрілом, маючи численні поранення, він продовжував вести вогонь, прикриваючи своїх товаришів. Юні автори видання - учні Сумської спеціалізованої школи І ступеня № 30 – описали життєвий шлях свого земляка у вигляді легенди про сучасного Героя. Перший примірник учні подарували мамі Олександра  - Зінаїді Миколаївні, з якою вони багато спілкувалися, працюючи над виданням. Творчий наставник десяти-одинадцятирічних письменників Людмила Говійна зазначила, що до написання та ілюстрування книги долучилися сорок два учня четвертих класів  школи. Книга містить щирі роздуми школярів про цінність миру та людського життя, любов до рідної Сумщини та України.

Останнє оновлення на Середа, 05 квітня 2017 14:08 Детальніше...
 


Сторінка 24 з 24