Буринська районна рада

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта

У Бурині знову засяяла «Слобожанська зірочка»

Друк


1 червня з нагоди Міжнародного дня захисту дітей у Буринському районному будинку культури відбувся щорічний районний фестиваль дитячої творчості «Слобожанська зірочка». Перед початком фестивалю діти зібралися на флеш-моб «Ми - майбутнє України», в ході якого був розгорнутий прапор України. На майданчику перед будинком культури проводився конкурс дитячого малюнку на асфальті «Барви України». У ньому взяли участь учні молодших класів міських шкіл та всі бажаючі. Під час проведення конкурсу дітям допомагали та їх розважали аніматори – учасники драматичного колективу «Живчики» (керівник - Наталія Сомова). Усім бажаючим наносили аквагрим (техніка Фейс-арту та Боді-арту), а також відбулася виставка робіт дитячої творчості «Диворучки України».

Детальніше...
 

Хто змушує дітей плакати?

Друк


Бути батьками – велике щастя та Божий подарунок. Діти дарують радість, розфарбовують наше життя у яскраві кольори. Проте, справжніми батьками стають далеко не всі. Іноді доля позбавляє дитину щастя бачити тата і маму разом, бо хтось з батьків шукає кращої долі і залишає свою сім’ю… Дорогі татусі і мами,  не позбавляйте свою дитину можливостей, які є в інших дітлахів. Сплачені вчасно аліменти не замінять батьківської любові, але забезпечать ваших дітей належними умовами для всебічного розкриття їх здібностей та повноцінного життя.

Останнє оновлення на П'ятниця, 02 червня 2017 10:32 Детальніше...
 

УКРАЇНСЬКІ НАРЕЧЕНІ ЗАВОЙОВУЮТЬ СВІТ

Друк


Людським почуттям, а особливокоханню, не підвладні ні час, ні кордони. Починаючи від Роксолани та Анни Ярославни, з кожним роком все більше наречених-іноземців виявляють бажання пов»язати свою долю з українками - з кожним роком збільшується кількість інтернаціональних родин . Вступ до шлюбу - важлива подія в житті кожної людини. Із 1043 зареєстрованих органами державної реєстрації актів цивільного стану Сумської області у 2017 році шлюбів - 70 зареєстровано з іноземними громадянами. Наразі, у місті Суми з лютого 2017 року діє пілотний проект Міністерства юстиції України «Шлюб за добу», в межах реалізації якого 50 пар наречених стали чоловіком та дружиною, серед яких 10 сімейних пар є іноземними громадянами. Географія укладених шлюбів з іноземцями обширна. Це і громадяни країн СНД, Близького Сходу, Європи та Америки.

Останнє оновлення на П'ятниця, 02 червня 2017 10:33 Детальніше...
 

На порядку денному – підготовка навчальних закладів до опалювального сезону

Друк


31 травня голова районної ради Євгеній Рябоконь провів нараду з питання підготовки до опалювального сезону навчальних закладів району: Успенської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Сніжківського та Чернечослобіського НВК. У нараді взяли участь заступник голови районної ради Леонід Білик, начальник відділу освіти райдержадміністрації Валентина Стасюк, інженер господарчої групи відділу Григорій Галицький та керівники шкіл. Це питання було внесено на розгляд у зв’язку з проблемами, які виникли у зазначених вище навчальних закладах. Зокрема, у Чернечослобіському НВК на даний час існує затримка пуску котельні, у Сніжківському закладі не проведені роботи по ремонту системи водопостачання, а Успенська школа потребує заміни старого опалювального котла, промивки та підняття системи опалення.

Останнє оновлення на П'ятниця, 02 червня 2017 10:33 Детальніше...
 

Обласна служба зайнятості потребує коштів на громадські роботи та компенсацію єдиного внеску

Друк

Сумська обласна служба зайнятості щороку організовує громадські роботи з метою зменшення напруги на ринку праці та забезпечення тимчасової зайнятості безробітних осіб та є в числі кращих серед регіонів України в організації таких робіт.

Детальніше...
 


Сторінка 28 з 29