Буринська районна рада

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта

Буринчани отримали високі нагороди на літературно-художньому фестивалі «Кролевецькі рушники»

Друк


З 28 вересня по 1 жовтня у місті Кролевець проходив XXII літературно-художній фестиваль «Кролевецькі рушники», який проводиться з метою розвитку всіх видів і жанрів народної творчості, збагачення національної культурної спадщини кращими витворами любительського і професійного мистецтва, популяризації традиційних виробів Кролевеччини та з 2007 року має статус Міжнародного. На це міжнародне дійство завітали таланти не тільки з української землі, а й з Естонії, Польщі та навіть Китайської народної республіки. Серед цієї мистецької палітри красивим орнаментом Кролевецьких рушників став виступ аматорів Буринського районного будинку культури. 29 вересня  наші творчі колективи взяли участь  у Міжнародному конкурсі пісенної творчості «Мелодії вічності», що проходив в рамках Міжнародного літературно-мистецького фестивалю «Кролевецькі рушники».

Детальніше...
 

Оголошення!

Друк


Буринська районна рада на конкурсній основі здає в оренду господарські споруди (гараж) загальною площею  97,3 кв. м, розташованої за адресою:  пл. Першотравнева, 9, м. Буринь, та офісне приміщення загальною площею 18,9 кв. м, розташованого за адресою: вул. Пилипа Орлика, 6, м.Буринь. Основні умови конкурсу: орендна плата (згідно з чинними нормативно- правовими актами); поточний ремонт орендованого приміщення. Заявки на участь у конкурсі приймаються протягом 10 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою площа Першотравнева, 20, м.Буринь. Конкурс відбудеться 9 жовтня 2017 року за адресою площа Першотравнева, 20, м.Буринь о10:00.

Останнє оновлення на П'ятниця, 29 вересня 2017 07:29
 

На сесії Буринської районної ради підтримано виключення земель району з території комунального закладу Сумської обласної ради «Регіональний ландшафтний парк «Сеймський»

Друк


28 та 29 вересня у Буринській районній раді відбулась 25 сесія районної ради сьомого скликання. Вона складалася із двох пленарних засідань, на одному з яких були присутні і депутати Сумської обласної ради Олександр Непочатов та Віктор Ладуха. Попередньо до порядку денного було включено    14 питань, серед яких інформації начальника Буринського відділення поліції Головного управління Національної поліції України в Сумській області та першого заступника керівника Конотопської місцевої прокуратури про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території району, звіт директора дитячого оздоровчого табору «Чайка» про фінансово-господарську діяльність у 2016-2017 роках та звіт  про виконання районного бюджету Буринського району за перше півріччя 2017 року, хід виконання шести та внесення змін до ряду районних програм, а також внесення змін до районного бюджету.

Детальніше...
 

Почесні грамоти Буринської районної ради отримали кращі бібліотекарі району

Друк


28 вересня у залі Буринської централізованої бібліотечної системи урочисто поздоровляли кращих працівників бібліотек району з нагоди їх професійного свята – Всеукраїнського дня бібліотек, яке відзначається 30 вересня. Вітальні слова прозвучали від першого заступника голови Буринської районної державної адміністрації Валентини Перепелиці, керуючої справами виконавчого апарату Буринської районної ради Оксани Іваненко, тимчасово виконуючого обв’язки начальника відділу культури і туризму райдержадміністрації Тетяни Кіладзе, директора Буринської централізованої бібліотечної системи Анни Лук’янцевої. Всі вони бажали присутнім творчої наснаги, нових професійних здобутків, поповнення бібліотек новими читачами, а також миру, любові і злагоди усім їх родинам.

Детальніше...
 

Військова служба за контрактом

Друк


21 вересня у Буринському районному центрі зайнятості відбувся семінар за участю представника Буринського районного військового комісаріату Власкіна В.В. який розповів учасникам заходу про військову службу за контрактом.Безробітним громадянам була надана вичерпна інформація щодо наявних вакансій, державні гарантії військовослужбовцям, умови проходження служби, грошове та матеріальне забезпечення.

 


Сторінка 4 з 24