Буринська районна рада

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта

Як отримати повторний документ?

Друк


Ви втратили документ про державну реєстрацію актів цивільного стану, або він пошкоджений? Не варто хвилюватися! Зверніться до найближчого відділу державної реєстрації актів цивільного стану та отримайте повторний документ. Він матиме таку ж юридичну силу, як і втрачений оригінал.

Для цього необхідно зробити три простих кроки:

  • Пред’явіть паспорт та документи, що підтверджують родинні відноснини;
  • Сплатіть державне мито;
  • Отримайте повторний документ.
Детальніше...
 

Виробнича травма. Обов’язки підприємства щодо компенсацій постраждалому

Друк


Основний закон Держави — Конституція України — статтею 43 гарантує кожному право на працю. Цією ж статтею Конституція визначає, що кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці. Кодекс законів про працю України статтею 153 визначає, що на всіх підприємствах, в установах, організаціях створюються безпечні і нешкідливі умови праці. Забезпечення безпечних і нешкідливих умов праці покладається на власника або уповноважений ним орган. На превеликий жаль, далеко не завжди на підприємствах з небезпечним виробництвом дотримуються зазначених основних вимог щодо безпечних умов праці. В таких ситуаціях найчастіше й трапляються нещасні випадки на виробництві.

Детальніше...
 

Консультує Міністр юстиції України

Друк


Павле Дмитровичу, вітаю Вас та хочу звернутися з таким питанням. Після смерті матері залишилася хата, побудована ще після війни. Жодних документів на неї немає, бо тоді ніхто таких документів не вимагав. Заповіту мама також не залишила. Підкажіть, як мені правильно поступити, щоб оформити хату на себе?

Ольга Качан

Що таке спадкування?

Спадкування – це перехід прав та обов'язків (спадщини) від особи, яка померла (спадкодавця), до інших осіб (спадкоємців).

Спадкоємець за заповітом чи за законом має право прийняти спадщину або не прийняти її.

Останнє оновлення на Четвер, 14 вересня 2017 13:27 Детальніше...
 

КОЛОНКА МІНІСТРА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

Друк


Павле Дмитровичу, зараз ми з чоловіком у процесі розлучення. Цікавить питання аліментів. Скажіть, чи треба для цього звертатися до суду, чи можна якось визначитися без цього, і на які суми я можу розраховувати?

Вікторія Степанюк

Що треба зробити для виплати аліментів?

Один із батьків може подати заяву за місцем роботи, місцем виплати пенсії, стипендії про відрахування аліментів на дитину в розмірі та на строк, які визначені у цій заяві. Аліменти відраховуються не пізніше триденного строку від дня, встановленого для виплати заробітної плати, пенсії, стипендії. На підставі заяви одного з батьків аліменти можуть бути відраховані й тоді, коли загальна сума, яка підлягає відрахуванню на підставі заяви та виконавчих документів, перевищує половину заробітної плати, пенсії, стипендії, а також якщо з нього вже стягуються аліменти на іншу дитину.

 

Останнє оновлення на Вівторок, 19 вересня 2017 09:39 Детальніше...
 

У Бурині пройшла зустріч органів місцевого самоврядування з керівником комунального закладу Сумської обласної ради «Регіональний ландшафтний парк Сеймський»

Друк


14 вересня за участю заступника голови Буринської районної ради Леоніда Білика, представників Буринської районної організації Українського товариства мисливців та рибалок пройшла зустріч директора комунального закладу Сумської обласної ради «Регіональний ландшафтний парк Сеймський» Сергія Прокопенка з керівниками Червонослобідської, Олександрівської та Гвинтівської сільських рад Буринського району, землі яких входять до території парку. Керівник установи розповів про мету створення закладу, зупинився на основних розділах його положення. Сергій Прокопенко зазначив, що при розробці відповідної документації ландшафтного парку, зокрема встановлення меж, з очільниками сільських рад буде проведено окремі зустрічі і наголосив, що землі, які розпайовані, з території парку будуть вилучені.

 


Сторінка 5 з 24