Буринська районна рада

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта

З представниками органів місцевого самоврядування Буринського району проведено чергове навчання

Друк


14 вересня для міського, сільських голів, секретарів рад Буринського району та спеціалістів виконавчого апарату районної ради проведено планове навчання. З інформацією на тему «Законодавче регулювання соціально-трудових відносин» перед учасниками заходу виступив начальник відділу з питань праці та трудових відносин управління праці та соціального захисту населення Буринської райдержадміністрації Сергій Жук. Про нове у законодавстві України з питань містобудівної документації розповіла присутнім начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Любов Ходенко. Темою виступу керуючого Буринською філією АТ «Ощадбанк» Анатолія Герасименка були банківські послуги, які надає очолювана ним структура.

Останнє оновлення на Четвер, 14 вересня 2017 13:16 Детальніше...
 

Міні-ярмарок вакансій для ФОП Іщенко Б.О.

Друк


В нашому місті відкривається новий магазин продовольчих товарів, одним з асортиментів якого буде продукція ТОВ «Ворожба». У зв’язку з цим до Буринського районного центру зайнятості звернувся приватний підприємець Іщенко Богдан Олексійович в сприянні підбору персоналу для магазину. Був проведений міні-ярмарок вакансій, на який запрошені безробітні громадяни з досвідом роботи у сфері торгівлі. Богдан Олексійович ознайомив присутніх зі специфікою роботи магазину, оплатою праці та умовами роботи.

Заступник начальника відділу надання соціальних послуг     Р.М.Романенко

Останнє оновлення на Четвер, 14 вересня 2017 13:29
 

Програма «Власний дім»- реальний шлях до поліпшення житлових умов вже сьогодні!

Друк


За підтримки Сумської обласної ради в Сумській області триває реалізація обласної програми підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім», яка діє на підставі Указу Президента України № 222 від 27 березня 1998 року.

Вже 4746 індивідуальних сільських забудовника отримали кредит на загальну суму 39,7 млн. грн.

Програма є єдиною в області, яка надає пільгові кредити під 3% річних на строк до 10 років на такі цілі:

- закінчення чи нове будівництво, реконструкція житлових будинків - до 150 тис. грн;

- купівля готового (незавершеного) житлового будинку - до 150 тис. грн;

- інженерне забезпечення садиб (водопостачання, електропостачання, благоустрій, газифікація тощо) - до 50 тис. грн.

Детальніше...
 

«Всеукраїнський проект «Я МАЮ ПРАВО!» – формує нову правову культуру у суспільстві.»

Друк


Представлений Міністерством юстиції України загальнонаціональний проект «Я маю право!» динамічно поширюється і на Сумщині. У рамках проекту працюють мобільні точки доступу до безоплатної правової допомоги, фахівці яких побували у Роменському, Сумському, Краснопільському, Охтирському, Глухівському, Путивльському, Шосткинському районах області. Надзвичайно велика інформаційна і консультативна робота, коли фахівцями розбираються в деталях конкретні ситуації, що потребують правового вирішення у селах і селищах продемонструвала затребуваність таких форматів спілкування з громадянами. Спектр питань – надзвичайно широкий, особливо болючими подекуди є ті, що стосуються земельних відносин, спадкових прав, соціального захисту. І ця робота набирає обертів, все більше і більше розгортаються мобільні точки  доступу до безоплатної правової допомоги, у тому числі й у віддалених населених пунктах, більше людей знають про роботу гарячої телефонної лінії по протидії земельному рейдерству, знають, куди можна звернутися, якщо порушуються їх права.

Детальніше...
 

КОЛОНКА МІНІСТРА ЮСТИЦІЇ

Друк


Порядок надання населенню субсидій. Підстави для припинення надання раніше призначеної субсидії

Вітаю Вас пане Міністре! Зараз багато по телевізору говорять про субсидії та й так поміж людьми ходять чутки, щоїх будуть відміняти і забирати, а ті, хто не оформив, більше не зможуть оформити. Поясність нам таку річ, чи зможуть ті, хто ще не отримав субсидію, її отримати і у кого мають право її забрати.

Олександра Блюхер-Саєнко

Останнє оновлення на Середа, 06 вересня 2017 15:35 Детальніше...
 


Сторінка 6 з 24