Буринська районна рада

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта

Буринці згадували часи фашистської окупації

Друк


У рамках заходів з нагоди 74-ої річниці визволення Буринщини від фашистських загарбників у Буринській центральній бібліотечній системі пройшло спільне засідання краєзнавчого клубу «Буриніка» та Буринської районної організації ветеранів. У «круглому столі» «А пам'ять священна….» також взяли участь перший заступник голови Буринської райдержадміністрації Валентина Перепелиця, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Оксана Іваненко, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Микола Дишковець, голова ради ветеранів Ангеліна Кнуренко, голова Буринської районної громадської організації УСВА «Обов’язок» Микола Аніщенко, учасник АТО , орденоносець Юрій Жуков, краєзнавці.

Детальніше...
 

У Бурині відзначили 74-у річницю визволення від фашистських загарбників

Друк


6 вересня з нагоди 74-ої річниці визволення Буринщини від фашистських загарбників у центрі м. Буринь біля Братської могили радянських воїнів пройшов мітинг-реквієм. Участь у заході взяли голова Буринської районної ради Євгеній Рябоконь, перший заступник голови Буринської райдержадміністрації Валентина Перепелиця, Буринський міський голова Віталій Мельник, керівники ветеранських та громадських організацій, представники трудових колективів управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, районної ради, підприємств та організацій району. Виступаючі на мітингу згадували важкі часи окупації Буринщини, називали жахливі цифри загиблих та вивезених до фашистської Німеччини земляків.

Останнє оновлення на Середа, 06 вересня 2017 15:35 Детальніше...
 

Соціально-економічне становище Буринського району у січні–липні 2017 року

Друк


Демографічна ситуація ТА СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ

Станом на 1 липня 2017р., за оцінкою, чисельність наявного населення Буринського району складала 24,4 тис. осіб. Кількість живонароджених у січні–червні 2017р. становила 94 особи, померлих – 291 особу. У січні–липні 2017р. 3,7 тис. домогосподарств призначені субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг на загальну суму 780,9 тис.грн. Крім того, 1,7 тис. домогосподарств призначені субсидії готівкою на відшкодування витрат для придбання скрапленого газу, твердого і рідкого пічного побутового палива на загальну суму 4279,6 тис.грн.

Детальніше...
 

Міні-ярмарок вакансій для ТОВ «Відродження»

Друк


З метою оперативного задоволення кадрових потреб роботодавця - ТОВ «Відродження» (м.Харків) на базі Буринського районного центру зайнятості 1 вересня поточного року був проведений міні-ярмарок вакансій. Були запрошені безробітні, які перебувають на обліку в службі зайнятості та представник роботодавця Джаян Маян, який презентував шукачам роботи вакансії підприємства, надав вичерпну інформацію щодо специфіки виконання роботи, режим та характер роботи, оплату праці.

Заступник начальника відділу надання соціальних послуг  Р.М.Романенко

Останнє оновлення на Середа, 06 вересня 2017 15:37
 

У Сумах СБУ викрила старшого податкового інспектора на спробі продажу конфіденційної бази даних

Друк


Співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою викрили у Сумах старшого державного податкового інспектора при спробі продажу відомчої конфіденційної бази даних. Правоохоронці встановили, що зловмисник погодився продати місцевому мешканцю за двадцять шість тисяч гривень конфіденційну інформацію з баз даних державної податкової Сум. Покупця «цікавила» інформація про господарську діяльність підприємств обласного центру, які займаються пасажирськими та вантажними перевезеннями. Також оперативниками задокументовано два факти продажу зловмисником набоїв до автоматичної зброї калібру 7, 62 мм. Правоохоронці затримали інспектора, згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України, у центрі Сум під час передачі грошей. У нього вилучили флеш-носій з конфіденційною інформацією з базами даних щодо підприємців, яка належить органам Державної фіскальної служби.

Детальніше...
 


Сторінка 7 з 24