Буринська районна рада

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта

День знань у Чернечослобідському навчально-виховному комплексі

Друк


1 вересня заступник голови Буринської районної ради Леонід Білик побував на святі – Дні знань – у Чернечослобідському навчально-виховному комплексі. Разом з іншими почесними гостями – Чернечослобідським сільським головою Миколою Андрієнком, Буриківським сільським головою Наталією Гарячою – він побажав учнівському, педагогічному колективам та батькам школярів цікавого, пізнавального і успішного нового навчального року. Директор школи Галина Білошапка подякувала за підтримку закладу депутатові Сумської обласної ради Олександру Непочатову, депутатам районної ради Леоніду Білику і Володимиру Думенку, які направили депутатські кошти на покращення матеріально-технічного бази школи: 25 тис. грн. на заміну вікон у приміщенні школи - О.Непочатов, 10 тис. грн. на заміну вікон та 8, 5 тис. грн. на придбання ноутбуку – Л.Білик, 30 тис. грн. на заміну вікон та оплата пуску нової котельні – В.Думенко. Сільська рада вручила пам’ятні подарунки 11 першокласникам школи. Цього дня також було багато інших привітань, квітів та святковий концерт.

 

МАЮ ПРАВО НА ВИБІР ПРІЗВИЩА ПРИ ДЕРЖАВНІЙ РЕЄСТРАЦІЇ ШЛЮБУ!

Друк


Традиції українського народу свідчать про те, що в переважній більшості випадків наречена обирає прізвище нареченого. Адже, наявність одного прізвища дає можливість спільно його використовувати. Спільне прізвище подружжя поширюється також на їхніх спільних дітей. Одночасно, законодавець надає можливість нареченим і надалі іменуватись дошлюбними прізвищами. При цьому наречений, наречена мають право приєднати до свого прізвища прізвище нареченої, нареченого. Якщо вони обоє бажають мати подвійне прізвище, за їхньою згодою визначається з якого прізвища воно буде починатися. Складання більше двох прізвищ не допускається, Тому, якщо на момент реєстрації шлюбу прізвище нареченого, нареченої вже є подвійним, вона чи він мають замінити одну із частин свого прізвища на прізвище другого.

Детальніше...
 

День села відзначили у Сніжках

Друк


У велике православне свято Успіння Пресвятої Богородиці громада села Сніжки Буринського району за традицією відзначила День села. Цього року до них на свято завітали почесні гості: депутат Сумської обласної ради Олександр Непочатов, заступник голови Буринської районної ради Леонід Білик, голова Буринської районної державної адміністрації Василь Бойко, депутат Буринської районної ради Сергій Сніжко, сільські голови району. Усіх радо привітала зі святом і поділилася здобутками громади Сніжківський сільський голова Надія Кузьменко. Гості, вітаючи присутніх із урочистим днем, зазначали, що День села - свято, яке єднає всіх жителів, пов’язує минуле, сьогодення та майбутнє. Вони побажали усім міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щоб село процвітало і надалі. У святковій програмі були розваги для дітвори та солодощі, концерт, танцювальний вечір для молоді. Багато було цього дня і подарунків (найстаршим і наймолодшим жителям села, першокласникам, родині, яка відсвяткувала «золоте» весілля).

 

«… посіяне добро добром проростає…»

Друк


Презентація двох видань – «Три любові Петра Однолюба» та «Був такий хутір…» Григорія Фастівця відбулася в рамках розширеного засідання літературно-мистецького центру «Світлиця», що діє при центральній районній бібліотеці. Літературне свято співпало зі святом християнським – Успінням Пресвятої Богородиці. Тому засідання розпочалося із молитви, яку виголосив благочинний Буринського округу Української православної церкви Київського патріархату отець Димитрій. Нещодавно Григорій Федорович відсвяткував 75-річний ювілей, з чим на початку заходу і привітала його Лариса Браташ – талановита та лірична поетеса, член літературно-мистецького центу від імені всіх «світличан» та вручила на пам’ять сувенір та квіти. Ведучий заходу, Микола Дишковець – начальник відділу культури і туризму Буринської райдержадміністрації - познайомив присутніх із життєвим та творчим шляхом Григорія Фастівця, талановитої та щедро обдарованої людини.

Детальніше...
 

ВАЖЛИВО ЗНАТИ !

Друк


На виконання доручення Міністерства юстиції України від 14.08.2017 року за №19-48/142 щодо забезпечення належної реалізації пілотних проектів у сфері державної реєстрації актів цивільного стану (веб-портал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану», Он-лайн будинок юстиції), запроваджених Міністерством юстиції України, Буринський районний відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Сумській області  повідомляє про припинення з 01 вересня 2017 року функціонування послуги попереднього запису на прийом (через мережу Інтернет в режимі он-лайн) до відділів державної реєстрації актів цивільного стану.

 


Сторінка 8 з 24