Буринська районна рада

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта

Буринчанка Дар’я Грома – серед лауреатів конкурсу дитячої творчості «Яскраві діти України»

Друк

З 25 по 27 серпня в Сумському обласному академічному театрі драми та музичної комедії імені М.С.Щепкіна проходив конкурс дитячої творчості «Яскраві діти України», що проводився в рамках міжнародного фестивалю «SanremoJunior». Переможець цього творчого змагання буде виборювати в Києві право представляти Україну на співочому конкурсі у Сан Ремо в Італії. Засновником і автором ідеї є народний депутат України Ярослав Москаленко, співзасновник - заслужена артистка України Рімма Шаповалова. У Сумській області організатором цього дитячого конкурсу виступив народний депутат України Ігор Молоток. Конкурс проходив під патронатом голови Сумської обласної державної адміністрації Миколи Клочка та за підтримки громадської організації «Яскраві діти України»/

Детальніше...
 

Консультує Міністр юстиції України - АКТУАЛЬНІ ЗЕМЕЛЬНІ ПИТАННЯ

Друк


Пане Міністре, вітаю Вас! У мене є пай, який я хочу здати в оренду нашому місцевому фермеру. Прошу детально роз’яснити, як мені поступати і що робити, щоб не стати жертвою обману чи, не приведи Господи, попастися на вудку рейдерів?

Сергій Гапчук

Які документи підтверджують право власності на землю?

Щоб передати землю в оренду, Ви повинні мати документ, який підтверджує, що Ви є її власником. Документи, які посвідчують право власності на земельну ділянку, можна розділити на 2 групи.

Перша. Документи, видані до 1 січня 2013р.: державний акт на право приватної власності на землю; державний акт на право власності на землю чи державний акт на право власності на земельну ділянку.

Детальніше...
 

Відбулася 24 сесія Буринської районної ради

Друк


22 серпня відбулось пленарне засідання 24 сесії Буринської районної ради сьомого скликання, провів яке голова районної ради Євгеній Рябоконь. У роботі сесії взяли участь депутати Сумської обласної ради Віктор Ладуха, Олександр Непочатов, Едуард Пінчкук, Сергій Демеха та голова Миколаївської ОТГ Білопільського району Іван Ігнат’єв. На початку засідання голова районної ради Євгеній Рябоконь привітав усіх присутніх та їх родини з наступаючими святами Днем Державного прапора та Днем незалежності України. До порядку денного попередньо було включено 17 питань.

Останнє оновлення на Середа, 23 серпня 2017 10:05 Детальніше...
 

Консультує Міністр юстиції України Павло Дмитрович ПЕТРЕНКО

Друк


ДОГОВІР ОРЕНДИ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ: ЯК ПРАВИЛЬНО ОФОРМИТИ?

Доброго дня, шановний пане Міністре! Виступаючи якось по телевізору Ви казали, що дуже часто антирейдерська комісія Міністерства юстиції не може ніяким чином вплинути на проблемну ситуацію, оскільки фактично жодних порушень з боку орендаря нема, адже власники земельних паїв підписують договори оренди, не читаючи їх і лише потім виявляють якісь проблемні моменти. Скажіть будь-ласка, як правильно оформити такий договір, щоб не потрапити у неприємну ситуацію? І як, за наявності договору, можна його змінити чи розірвати?

Олег Макогон

Детальніше...
 

День села відзначили в Буриках

Друк


18 серпня в с. Бурики Буринського району відбулися урочистості з нагоди святкування Дня села. Привітати громаду завітав заступник голови районної ради Леонід Білик. Він побажав усім миру, міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя і здійснення найзаповітніших мрій, подальшого процвітання. Щоб кожен наступний день був зігрітий добром і теплом, повагою та порозумінням рідних і близьких. Усіх радо привітала зі святом Буриківський сільський голова Наталія Гаряча. Для  присутніх на святі свої таланти показали артисти Буринського районного будинку культури, дітвора мала змогу порозважатися на атракціонах і скуштувати солодощі.

 


Сторінка 9 з 24