Буринська районна рада

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта

ІІІ Міжнародний конкурс-фестиваль дитячо-юнацької творчості «Перлина Fest» запрошує юні таланти

Друк


2 грудня 2017 року відбудеться ІІІ Міжнародний конкурс-фестиваль дитячо-юнацької творчості «Перлина Fest» під гаслом «Творчість заради майбутнього!», який має на меті показати усю культурну різноманітність України, увібравши самобутність  традицій, що передаються від покоління до покоління протягом нашої історії. Конкурс «Перлина Fest» відбудеться у м. Київ у Колонній залі Київської міської державної адміністрації за сприяння Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Української асоціації районних та обласних рад» та Київської міської державної адміністрації. Особливістю конкурсу є те, що молоді українці демонструватимуть звичаї своєї місцевості через сценічну презентацію в таких видах мистецтва, як танцювальне мистецтво, виконання пісенних творів, оригінальний жанр, інструментальна музика, автентична творчість, а конкурсні дисципліни не обмежуватимуться однією категорією. Окремою номінацією конкурсу стане «Перлина громади» – особливий твір, який розкриває самобутність культури регіону України. Конкурс проводиться у трьох вікових категоріях: 7-10 років, 11-13 років та 14-17 років.

Детальніше...
 

Сумський національний аграрний університет запрошує студентів-буринців

Друк


Сумський національний аграрний університет з 14.11.2017 розпочинає набір на заочну форму навчання за освітніми ступенями «Бакалавр» та «Магістр». Прийом документів триватиме до 28.11.2017. Термін навчання за ступенем «Магістр» - 1 рік 4 місяці. Основним документом для проходження співбесіди та складання вступних випробувань є диплом з освітнім ступенем «Бакалавр» («Магістр», «Спеціаліст»). Довідкову інформацію можна дізнатися на сайті університету www.sau.sumy.ua в розділі «Вступна кампанія 2017». Студенти можуть отримати повну вищу економічну освіту чи юридичну освіту за адаптованими до вимог ЄС навчальними програмами МВА «Адміністративний менеджмент», «Регіональний менеджмент».

Останнє оновлення на Вівторок, 24 жовтня 2017 08:42
 

Буринське об’єднане управління Пенсійного фонду України Сумської області повідомляє

Друк


03 жовтня 2017 року Верховна Рада прийняла пенсійну реформу, яка передбачає проведення осучаснення пенсій із жовтня поточного року. Перерахунок пенсійних виплат відповідно до закону про пенсійну реформу проведено автоматично, пенсіонерам району не потрібно звертатись за перерахунком до управління. Управлінням виготовлені додаткові платіжні документи на виплату пенсій. Пенсіонери вже в жовтні отримають пенсію в підвищеному розмірі. Особи, які вже отримали жовтневу пенсію протягом місяця отримають доплату. Якщо нарахована доплата становить менше 140 грн., то вона буде виплачена у листопаді разом з уже підвищеною пенсією за листопад. Методику проведення перерахунку буде роз’яснено в подальшому.

Детальніше...
 

Постійна комісія з бюджетних питань розглядала звернення громадян району

Друк


20 жовтня за головуванням Анатолія Герасименка відбулось засідання постійної комісії Буринської районної ради з питань бюджету, фінансів, планування, соціально-економічного розвитку, управління комунальною власністю та розвитку підприємництва проведено засідання комісії. Депутати розглянули листи комунального закладу Сумської обласної ради «Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» щодо утримання пункту постійного базування бригад Е(Ш)МД та Українського товариства мисливців та рибалок про виділення коштів для депопуляції диких свиней на території району. За результатами обговорення члени комісії погодили, що у зв’язку з незабезпеченістю в районному бюджеті на 2017 рік стовідсоткової потреби в коштах на захищені статті видатків передбачити кошти на зазначені в листах цілі можливості немає. Було рекомендовано Біжівській, Буриківській, Вознесенській, Сніжківській, Хустянській, Чернечослобідській сільським радам винайти можливість виділення коштів з бюджетів сільських рад на забезпечення паливом пункту постійного базування бригади Е(Ш)МД с. Чернеча Слобода.

Останнє оновлення на Понеділок, 23 жовтня 2017 14:53 Детальніше...
 

До уваги суб’єктів малого підприємництва в районі!

Друк


Буринською районною державною адміністрацією оголошується конкурс на отримання часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими суб’єктами малого підприємництва у державних банківських установах. Право на отримання компенсації мають фізичні особи-підприємці та малі підприємства, які отримали кредити у державних банківських установах з 1 липня 2017 року та здійснюють діяльність на території району не менше 1 року. Для участі у конкурсі суб’єкту малого підприємництва необхідно в термін до 18 листопада 2017 року подати в комунальну установу «Сумський обласний Фонд підтримки підприємництва» Сумської обласної ради (40030, м. Суми, вул. Кооперативна, 3, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ) документи, передбачені Правилами надання часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими суб’єктами малого підприємництва у державних банківських установах, визначених Програмою розвитку малого та середнього підприємництва в Буринському районі на 2017-2018 роки.

Останнє оновлення на Вівторок, 10 жовтня 2017 13:50 Детальніше...
 


Сторінка 2 з 24