• Збільшення розміру шрифта
  • Зменшити розмір шрифта

Перша міська одинадцятирічка отримала звання героя-земляка Віталія Кравченка

Друк

31 жовтня голова Буринської районної ради Євгеній Рябоконь взяв участь в урочистій лінійці, яка проходила у Буринській спеціалізованій школі І-ІІІ ст. № 1 і була приурочена  присвоєнню навчальному закладу імені героя-земляка, уродженця м. Буринь Віталія Кравченка, який рівно два роки тому загинув, виконуючи святий обов’язок перед народом і Батьківщиною, в зоні АТО. Перед учасниками лінійки виступили депутат Сумської обласної ради Віктор Ладуха, військовий комісар Буринського районного військового комісаріату Віталій Бойко, побратим загиблого героя Сергій Карнаушенко, колишня однокласниця Вікторія Коверсун, Благочинний Буринського округу парафії св. мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії Української Православної церкви Київського Патріархату отець Димитрій. У своїх виступах вони згадували Віталія як людину, солдата, друга і товариша.

Євгеній Рябоконь, зокрема, сказав, що при житті, на жаль, не був знайомим із Віталієм, а познайомився вже після його загибелі з матір’ю, Зінаїдою Тимофіївною. І коли вона звернулася до нього з питанням про можливість увіковічення пам’яті її сина шляхом присвоєння його імені навчальному закладу, в якому він навчався, то голова районної ради вийшов з такою ініціативою до депутатського корпусу міської ради, який одноголосно його в цьому підтримав. Також він зазначив, що влада району намагається приділяти достойну увагу сім’ям загиблих героїв-земляків і надалі буде їх всіляко підтримувати. Ось і на останній сесії районної ради депутати підтримали пропозицію про виділення по 50 тис. грн. кожній родині для придбання пам’ятників, облаштування місць поховання загиблих земляків. Зінаїда Тимофіївна подякувала усім присутнім на заході за постійну підтримку родин, які втратили найдорожчих для них людей. Присвоєння школі імені героя свідчить не лише про вічну пам'ять і вдячність буранців за мужність і героїзм наших воїнів, які вони виявили підчас оборони рідної землі, а і вчить молоді покоління брати приклад із земляків, наслідуючи їх патріотизм і відданість своїй Батьківщині.