• Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта

До Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

Друк

Напередодні свята творчих людей української землі в м.Суми вдруге пройшла обласна культурно-мистецька акція «Мистецькі сходи» до Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва. На цьому заході народний аматорський інструментальний ансамбль «Троїсті музики» комунального закладу Буринської районної ради «Буринський районний будинок культури» (керівник Світлана Головко) на сцені обласного театру для дітей та юнацтва отримала Почесну відзнаку обласної культурно-мистецької акції «Мистецькі сходи» в номінації «Кращий аматорський колектив», яку вручила заступник начальника управління культури і туризму Сумської обласної державної адміністрації Раїса Василівна Грицаєнко. Ця четверта почесна нагорода свідчить про високий професіоналізм і талант учасників «Троїстих музик» та керівника колективу.