• Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта

Проведено чергове навчання з представниками органів місцевого самоврядування Буринського району

Друк

09 листопада для міського, сільських голів, секретарів рад Буринського району та спеціалістів виконавчого апарату районної ради проведено планове навчання. Перед початком навчання Буринський районний військовий комісар Віталій Бойко наголосив на важливості співпраці сільських рад щодо призову громадян на військову строкову службу та залучення жителів для підписання контракту. Радник голови районної ради з питань юридичного забезпечення Яна Гриценко виступила перед учасниками заходу з інформацією на тему «Порядок прийняття на баланс міської та сільських рад безгосподарського майна » та розповіла присутнім про запит на доступ до публічної інформації, як один із видів реалізації права громадянина на інформацію. Про ситуацію щодо африканської чуми свиней та сказу тварин на території району розповів виконуюча обов’язки начальника Буринського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області Тетяна Терещенко. Головував на навчанні та підвів його підсумки заступник голови Буринської районної ради Леонід Білик.