• Збільшення розміру шрифта
  • Зменшити розмір шрифта

Відзначені працівники галузі культури

Друк

9 листопада у День працівників культури та майстрів народного мистецтва людей творчої професії привітали голова Буринської районної ради Євгеній Рябоконь, голова Буринської районної державної адміністрації Василь Бойко, Буринський міський голова Віталій Мельник та начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації Микола Дишковець. У своїх виступах вони відзначили, що їх професія - особлива, адже покликана дарувати радість душі, наповнювати високими і світлими почуттями, вчити розуміти прекрасне. Вони побажали міцного здоров'я, добра, благаполуччя, щедрих творчих ужинків, натхнення та людської вдячності за нелегку, але таку потрібну людям працю.

Найкращим працівникам галузі культури вручені Почесні грамоти. Від районної ради їх отримали директор Буринського районного будинку кульутри Лариса Устинова, провідний методист Олена Ларінцева, соліст Будинку культури Віктор Ященко, викладач хореографічного відділення Буринської дитячої школи мистецтв Шелудченко Сергій Володимирович. На завершення всі присутні в залі районного будинку культури, де відбувались заходи, мали змогу переглянути концертну програму від аматорів сцени.