• Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта

Турнір з тенісу об’єднав у Бурині спортсменів різних поколінь

Друк

24 грудня у спортивному залі Буринської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1 ім. В.М.Кравченка за підтримки голови Буринської районної ради Євгенія Рябоконя відбувся відкритий районний турнір з настільного тенісу на приз районної газети «Рідний край». Цього року у турнірі взяло участь 62 спортсмена з Буринського, Путивльського, Білопільського, Кролевецького районів та міста Глухів. Найменших учасників делегував на турнір Путивльский район: Єгора Шульгу 8 років та Климець Вероніку10 років із с. Мазівка. Найстаршому спортсмену (Олександру Іноземцеву з м. Путивль) – 66 років.

Змагання проходило в п’яти групах: хлопці до 14 років, чоловіки 15-35 років, дівчата до 14 років, дівчата старше 15 років та ветерани. Буринчани вибороли треті місця в останніх двох групах. Підготовку та проведення турніру забезпечили сектор з питань молоді та спорту Буринської районної державної адміністрації та клуб настільного тенісу м. Буринь. Медалі, грамоти та подарунки переможці та призери отримали від організаторів та районної газети «Рідний край». Заохочувальні солодкі призи найменшим учасникам вручив голова районної ради Євгеній Рябоконь. Цього року змагання були більш цікавими завдячуючи і професійним тенісним столам, за якими грали спортсмени. Нагадаємо, що їх нещодавно в дарунок отримали всі міські школи від народного депутата України Миколи Лаврика.