• Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта

Помічник народного депутата України Миколи Лаврика відвідала громади Буринського району

Друк

3 січня 2018 року Буринський район відвідала Олена Беркут - помічник народного депутата України Миколи Лаврика. На початку робочого візиту вона провела прийом громадян у районній раді, на якому був присутній голова ради Євгеній Рябоконь. До неї звернувся Дяківський сільський голова Дмитро Здойма з проханням надати допомогу у придбанні двох дитячих майданчиків для встановлення їх у селах Дяківка, Кошари. Також він загострив увагу на вкрай незадовільному стані сільських доріг і висловив надію, що на цю проблему звернуть увагу на державному рівні. Разом із головою районної ради Олена Беркут відвідала села Червона Слобода, Ігорівка Клепалівської сільської ради та Степанівка. Вони оглянули встановлені на території сіл дитячі майданчики, які були придбані за сприяння народного депутата України Миколи Лаврика.

Також завітали до Червонослобідської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. ім. Г.Я.Базими та Степанівського навчально-виховного комплексу, з працівниками яких відбулась розмова про діяльність закладів, визначені проблемні питання, що потребують першочергового вирішення. Олена Беркут наголосила, що Микола Лаврик і в подальшому буде підтримувати громади Буринського район, а тому жителі району завжди можуть звертатися зі своїми нагальними питаннями до депутата і до неї, як його помічника. Нагадаємо, що прийом громадян помічником народного депутата України Миколи Лаврика проводиться кожної першої середи місяця в кімнаті прийому громадян на першому поверсі Буринської райдержадміністрації.