• Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта

Районна рада повела навчання для представників органів місцевого самоврядування району

Друк

11 січня 2018 року голова Буринської районної ради Євгеній Рябоконь провів перший у новому році семінар-навчання міського, сільських голів, секретарів рад, працівників виконавчого апарату районної ради. На захід також були запрошені керівники структурних підрозділів апарату районної державної адміністрації. Про стан правопорядку на території району проінформував учасників навчання начальник сектору превенції Буринського відділення поліції Конотопського відділу поліції ГУНП в Сумській області, майор поліції Юрій Демченко. Начальник Буринського районного відділу реєстрації актів цивільного стану головного територіального управління юстиції у Сумській області Лариса Дзюба ознайомила присутніх із підсумками роботи органів державної реєстрації цивільного стану громадян Буринського району у 2017 році, а також пілотними проектами Міністерства юстиції у Сумській області.

Питанню співпраці Буринського районного військового комісаріату з міською та сільськими радами району був присвячений виступ військового комісара Буринського районного військового комісаріату Віталія Бойка. Керуючий справами виконавчого апарату районної ради Оксана Іваненко акцентувала увагу слухачів на ході проведення перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади», зокрема стосовно осіб, які претендують на зайняття посади. Учасники навчання мали змогу задати питання з тем, що обговорювалися.