• Збільшення розміру шрифта
  • Зменшити розмір шрифта

Підведено підсумки роботи громадської ради за 2017 рік

Друк

Голова Буринської районної ради Євгеній Рябоконь 11 січня взяв участь у засіданні громадської ради, яка діє при Буринській районній державній адміністрації. На першому у цьому році зібранні підводились  підсумки роботи ради у 2017 році. Зустріч пройшла у формі діалогу. У своєму виступі голова громадської ради Петро Жук зазначив, що за звітний період проведено установчі збори, на яких затверджено склад громадської ради, та 5 засідань, де розглянуто ряд питань, серед яких:

про результати розгляду роботи виробничої бази ДП «Агроцентр Єврохім-Україна» в м. Буринь;

про будівництво розвантажувального майданчику за адресою: вул. Лермонтова, 5, м. Буринь;

про добровільне об’днання територіальних громад і впровадження реформи органів місцевого самоврядування та децентралізації державної влади;

про перейменування залізничної станції «Путивль».

Він також коротко проаналізував напрацьовані результати.