Буринська районна рада
Буринський район, Сумська область

Новини

До уваги депутатів!

Дата створення: 10:00 26.09.2018

26 вересня 2018 року о 10 годині в залі засідань Буринської районної ради відбудеться пленарне засідання тридцять третьої  сесії районної ради сьомого скликання. До порядку денного внесені такі питання: Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, право власності на яку зареєстроване на ім’я Матвєєвої Катерини Петрівни (для ведення товарного сільськогосподарського виробництва), розташованої за межами населених пунктів на території Успенської сільської ради Буринського району Сумської області;

Працювала громадська рада при голові районної державної адміністрації

Дата створення: 10:57 14.09.2018

13 вересня голова районної ради Євгеній Рябоконь взяв участь у засіданні громадської ради під головуванням Петра Жука. На її зібранні розглянуто ряд важливих питань для життєдіяльності району. Про стан виконання управлінням Пенсійного фонду України державних соціальних гарантій у сфері пенсійного забезпечення у Буринському районі розповіла тимчасово виконуючий обов’язки начальника Управління Пенсійного фонду України в Буринському районі Сумської області Людмила Зікрата. Загальна сума надходжень власних доходів, які адмініструє Пенсійний фонд та частини єдиного соціального внеску, яка спрямовується до бюджету Пенсійного фонду за січень - серпень поточного року по району склала 32,9 млн. грн. Забезпеченість власними коштами на виплату пенсій та допомог по Буринському району -23,5%, так як на сьогодні співвідношення кількості пенсіонерів до кількості працюючих по району складає 2,5.

В Управлінні Служби безпеки України в Сумській області діє телефонна лінія довіри для спільної з громадськістю боротьби зі злочинністю та здійснюється особистий прийом громадян

Дата створення: 13:24 13.09.2018

Цілодобово за тел. номером 610-069 та на електронну поштову скриньку usbu_sum@ssu.gov.ua громадяни можуть повідомити про можливі факти вчинення правопорушень, віднесених до підслідності СБУ: сепаратистська, терористична, диверсійна діяльність, шпигунство, контрабанда, а також корупційні прояви. Інформація, що надійде до Служби безпеки України, буде перевірена. Також мешканці регіону можуть звернутися до Управління СБУ в Сумській області особисто. Графік особистого прийому громадян керівництвом Управління СБУ в Сумській області

Зустріч з Ніною Виноградською

Дата створення: 15:37 11.09.2018

10 вересня у залі засідань районної ради відбулась зустріч керівництва та працівників районної ради та районної державної адміністрації з поетесою, Ніною Виноградською. Виноградська Ніна Іванівна народилася 7 вересня  1948 р. в с .Межиріч Лебединського району Сумської області. Виросла у мальовничому с.Піски Буринського району Сумської області.  Закінчила Харківський політехнічний інститут. Автор збірок: «А зорі пахнуть полинами», «Серцекрик», «Сніг молодий», «Голодомор», «Помаранчеві дзвони», «Веселкова Україна».

75-річниця визволення Буринщини від фашизму

Дата створення: 13:11 06.09.2018

Вже стало доброю традицією саме у ці погожі осінні дні проводити у Буринському районному краєзнавчому музеї святкову зустріч у широкому колі  громадськості та гостей міста Буринь.05.09.2018 відбулось засідання кругло столу. До Буринського районного краєзнавчого музею на зустріч завітали помічник народного депутата Лаврика Миколи Івановича – Олена Беркут, голова Буринської районної ради Євгеній Рябоконь, керівник апарату Буринської районної державної адміністрації Алла Гайдукова, керуючий справами виконавчого комітету (секретар виконавчого комітету) міської ради Оксана Іваненко, голова районної ради Буринської організації ветеранів Ангеліна Кнуренко, представники Буринської районної державної адміністрації та Буринської міської ради, учасники  Другої світової війни, АТО та бойових дій на територіях інших держав, діти війни.

Районна рада провела навчання для представників органів місцевого самоврядування району

Дата створення: 13:05 06.09.2018

06 вересня 2018 року голова Буринської районної ради Євгеній Рябоконь провів навчання міського, сільських голів, секретарів рад, працівників виконавчого апарату районної ради. Про Профілактику Африканської чуми свиней та сказу на території району проінформувала учасників навчання головний спеціаліст відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Буринського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області Якименко Ганна Степанівна. Головний спеціаліст Буринського бюро правової допомоги Тюндер Аліна Володимирівна розповіла присутнім про діяльність Буринського бюро правової допомоги на території району.

Соціально-економічне становище Буринського району у січні - липні 2018 року

Дата створення: 10:53 06.09.2018

Демографічна ситуація. Станом на 1 липня 2018р., за оцінкою, чисельність наявного населення Буринського району складала 23,9 тис. осіб. Кількість живонароджених у січні–червні 2018р. становила 76 осіб, померлих – 294 особи. ЗАЙНЯТІСТЬ ТА БЕЗРОБІТТЯ. За даними Сумського обласного центру зайнятості упродовж січня–липня 2018р. статус безробітного у Буринській районній філії отримали 582 особи. За цей період за сприяння Державної служби зайнятості працевлаштовано 435 безробітних, з них у липні – 49 осіб. На кінець липня 2018р. на обліку залишалося 457 безробітних осіб, що на 1,3% менше, ніж на кінець червня п.р.

Відбулись одноденні навчальні збори

Дата створення: 16:32 05.09.2018

04 вересня 2018 року в Глухівському районі під керівництвом заступника командувача військ оперативного командування «Північ» з територіальної оборони полковника Нестеренка О.В. відбулись одноденні навчальні збори для Глухівського, Буринського, Путивльського та Ямпільських районів. Від Буринського району участь у даному заході взяли голова районної ради Євгеній Рябоконь, голова районної державної адміністрації Василь Бойко,перший заступник Буринського міського голови Євген Базима, Черепівський сільський голова Юрій Рєзнік, Біжівський сільський голова Іван Лещенко, Михайлівський сільський голова Володимир Моргун, Михайлівський сільський голова Микола Куштименко, Слобідський сільський голова Іван Рябоконь.

День знань-особливе свято

Дата створення: 15:35 03.09.2018

Кожного року на початку вересня подвір’я загальноосвітніх шкіл України наповнюються веселими, дзвінкими голосами школярів– приходить свято першого дзвоника – День знань. Як і зазвичай для одинадцятикласників і першачків це свято було особливим. Малеча вступала у велику шкільну родину, тримаючи за руки випускників, кожен з яких розумів, що залишається остання нагода, щоб надолужити та примножити свої знання, реалізувати й розкрити себе якнайповніше. З нагоди шкільного свята голова районної ради Євгеній Рябоконь  та депутат Сумської обласної ради Олександр Непочатов щиро привітали учнів шкіл району, побажали їм здоров’я, щастя, радості, а також невичерпної енергії при здобутті нових знань.

Вітання!

Дата створення: 15:45 31.08.2018

Шановні освітяни, батьки! Дорогі діти! Від щирого серця вітаю вас з найкращим святом – Днем Знань, Святом Першого Дзвоника! Бажаю вам здоров’я, наснаги, оптимізму, радості від кожного дня навчання і роботи! Нехай стежина шкільного життя буде світлою, радісною, легкою і цікавою! Миру всім, здоров’я, радості, успіхів! З повагою  Євгеній Рябоконь, голова Буринської районної ради!