Буринська районна рада
Буринський район, Сумська область

Новини

В районні раді відбувся адвокаційний захід в форматі робочої зустрічі

Дата створення: 16:21 22.05.2018

22 травня 2018 року за ініціативи громадської організації «Професійна ліга соціальних працівників Сумщини» відбулася зустріч голови районної ради Євгенія Рябоконя з заступником голови правління громадської організації Володимиром Дементовим. Також участь у даному заході взяли перший заступник районної державної адміністрації Валентина Перепелиця, начальник управління праці та соціального захисту населення районної держаної адміністрації Ірина Фінцева, начальник відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації Ірина Тимченко, головний спеціаліст служби у справах дітей районної державної адміністрації Катерина Гончарова.

Покладання квітів до пам’ятного знаку Тарасу Шевченку

Дата створення: 15:31 22.05.2018

22 травня 2018 року 157 річниця з часу перепоховання Тараса Шевченка на Чернечій горі у м.Каневі. Участь у  цьому заході взяв голова Буринської районної ради Євгеній Рябоконь, голова Буринської районної державної адміністрації Василь Бойко, перший заступник голови Буринської районної державної адміністрації Валентина Перепелиця, голова Буринської районної організації ветеранів Ангеліна Кнуренко, працівники райдержадміністрації та районної ради, громадськість. З часу відкриття пам’ятного знаку Тарасу Шевченку на Буринщині такі заходи стали традиційними.

Команда Буринського району взяла участь у Спартакіаді

Дата створення: 11:44 21.05.2018

17 – 18 травня 2018 року відбувся другий етап Всеукраїнської спартакіади серед депутатів Сумської області. На чолі з головою районної ради Євгенієм Рябоконем команда Буринського району взяла участь у даних змаганнях. Програма Спартакіади включала п’ять видів спорту: волейбол, настільний теніс, футзал, шашки та шахи. Переможці визначалися в особистій першості кожного виду програми та загальнокомандній - серед збірних команд. Найкращі результати в особистій першості показали представники Буринського району – депутат Буринської міської ради сьомого скликання Ярослав Романчук (1 місце у змаганнях з настільного тенісу) та секретар Біжівської сільської ради Віталій Линник (2 місце у змаганнях з шашок). Призових місць у загальнокомандній першості буринці не посіли, але отримали позитивні емоції від спортивного азарту.

День вишиванки!

Дата створення: 16:00 16.05.2018

Дорогі земляки! Вітаю усіх Вас з чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури — з Днем вишиванки. Вишивану сорочку українці одягали з давніх-давен, адже  свято вірили, що вона захищає від усього злого та є оберегом. Вишиванка — наша національна святиня. Вона символізує зв’язок поколінь, будить високі патріотичні почуття в серці кожного українця. Вишиту сорочку, вишитий рушник передають з роду в рід, бережуть як безцінну реліквію. Мудрість і сила тисячолітньої традиції дає нам натхнення до праці та боротьби. Бажаю укріплення української ідентичності заради процвітання нашої країни.

Вітання!

Дата створення: 15:57 16.05.2018

Шановні земляки! Прийміть найщиріші вітання з нагоди релігійного свята - Вознесіння Господнього! Вознесіння Ісуса Христа на небо відбулося через 40 днів після Воскресіння Господнього. В християнстві ця подія відзначається великим святом, яке завжди припадає у четвер 40-го дня по Христовому Воскресінні. З цього приводу народне прислів'я каже: «Не прийдеться в середу Вшестя». Згідно з християнським вченням після воскресіння Христа через сорок днів Бог забрав його на Небо, хоч до цього Він ходив по землі. Це свято спонукає кожного з нас замислитися над вічними цінностями християнської моралі, дає добру нагоду наповнити свої серця світлими почуттями віри, надії, щастя і добра.

Рада навчала

Дата створення: 16:49 10.05.2018

Сьогодні, 10 травня 2018 року, відбувся семінар-навчання міського, сільських голів, працівників виконавчого апарату районної ради та інших посадових осіб місцевого самоврядування, провів який голова районної ради Євгеній Рябоконь. До навчання також долучився голова Буринської районної державної адміністрації Василь Бойко. Про застосування антикорупційного законодавства в органах місцевого самоврядування говорила радник голови районної ради з питань юридичного забезпечення Яна Гриценко.

До уваги депутатів!

Дата створення: 15:43 10.05.2018

23 травня 2018 року о 10 годині в залі засідань Буринської районної ради відбудеться пленарне засідання тридцять першої  сесії районної ради сьомого скликання. До порядку денного внесені такі питання:

У Бурині вшановували подвиг Українського народу у Другій Світовій війні

Дата створення: 11:55 08.05.2018

Голова районної ради Євгеній Рябоконь взяв участь у мітингу з нагоди Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні, який відбувся біля братської могили загиблих воїнів-визволителів у роки Другої Світової війни. Участь у заході також взяли голова Буринської районної державної адміністрації Василь Бойко, перший заступник та заступник голови Буринської районної державної адміністрації Валентина Перепелиця та Олексій Положій, апарат адміністрації на чолі з керівником Аллою Гайдуковою, перший заступник Буринського міського голови Євген Базима, секретар міської ради Володимир Писаний, голова Буринської районної організації ветеранів Ангеліна Кнуренко, делегації трудових колективів, організацій, установ, молодь, громадськість міста, представники духовенства та ЗМІ.

Тепла зустріч у с. Слобода

Дата створення: 11:51 08.05.2018

Напередодні святкування Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні голова районної ради разом з Слобідським сільським головою відвідали Соловей Варвару Андріївну, жительку с. Слобода, яку у далекому 1943 році було вивезено на примусові роботи до Німеччини. Під час розмови з Варварою Андріївною Євгеній Рябоконь зазначив:- На жаль, на території Буринського району залишилось лише 2 ветерани Другої Світової війни. Це Дрозд Тихон Васильович з м. Буринь та Шевченко Микола Костянтинович з с. Дяківка. Але є такі категорії населення, як діти війни, особи, примусово вивезені до Німеччини, учасники бойових дій, які теж постійно потребують уваги. У відповідь Варвара Андріївна промовила лише такі слова: Хлопці, не дай Бог вам побачити війну… На знак поваги та вдячності гості вручили пам’ятні дарунки, побажали міцного здоров’я, довгих років життя та мирного неба над головою.

Пам'ятаємо!

Дата створення: 13:27 07.05.2018

Шановні земляки! 8-9 травня День пам'яті і примирення й 73 річниця перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Своїм пріоритетом Україна завжди вважала і вважає сьогодні належне шанобливе ставлення до пам'яті про загиблих, до подвигу, турботу про ветеранів, учасників визвольного руху. І ця турбота повинна бути постійною. У цей славний день ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося та складаємо глибоку шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни.