Про перерахунок пенсій з 1 липня 2018 року

Буринське об’єднане управління Пенсійного фонду України Сумської області повідомляє, що згідно Закону України  «Про державний бюджет України на 2018 рік» з 01.07.2018 року буде підвищено прожитковий мінімум для осіб,  які втратили працездатність.

В зв’язку з цим, з 1 липня поточного року підвищаться виплати особам, які досягли пенсійного віку, але не мають достатньо страхового стажу для отримання мінімальної пенсії. Такі пенсіонери отримують соціальну пенсію на рівні прожитого мінімуму для осіб, які втратили працездатність. На сьогодні він становить 1373 грн. з наступного місяця  буде нараховано  1435 гривень. Також зросте розмір максимальної пенсії. Нині сума обмежена 13730 грн. Від 1 липня буде 14350 грн. на місяць.

Крім того, буде перераховано надбавку до пенсії особам, які мають статус «Почесний донор України» та «Почесний донор СРСР». Розмір цієї надбавки збільшиться з 170 грн. до 177,70 грн. Слушно зауважити що зазначена надбавка визначена на рівні 10% від прожиткового мінімуму на одну особу в розрахунку на місяць, який з 01.07.2018 складає 1777 гривень.