Робоча нарада з питань підготовки та відзначення Дня пам’яті та примирення і 73- -ї річниці Перемоги над нацизмому Другій Світовій війні

Голова районної ради Євгеній Рябоконь взяв участь у робочій нараді з питань підготовки та відзначення Дня пам’яті та примирення і 73- ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні. Учасниками обговорено заплановані заходи та сценарій. Акцентовано особливу увагу на обов'язковому проведенні робіт у населених пунктах з благоустрою та ремонту памя’тників загиблим воїнам Другої світової війни.

08 травня:

о 09.00 біля братської могили загиблих воїнів-визволителів у роки Другої світової війни відбудеться мітинг, панахида та покладання квітів;

о 10.00 у районі залізничної станції «Путивль» біля братської могили воїнів Червоної армії, які загинули при визволенні м. Буринь відбудеться також мітинг, панахида та покладання квітів.

09 травня о 09.00 пройде мітинг-реквієм біля Меморіалу Слави.

Запрошуєм усіх бажаючих взяти участь у заходах!