Справжній патріотичний захід у районному будинку культури

В комунальному закладі районної ради «Буринський районний будинок культури» відбулась визначна подія для тих, хто відчуває себе справжнім патріотом України.  Зранку у фойє закладу культури розгорнулась виставка, яку підготувала Всеукраїнська громадська організація «Серця кіборгів». З експозицією присутніх ознайомив голова об’єднання Анатолій Свирид (позивний «Спартанець»). Його розповідь була цікавою і пізнавальною, а ще вона торкалася сердець відвідувачів. Розповів він і про те, що місяць перебував у ворожому полоні. З особливим теплом «Спартанець» розказував про бойових побратимів, і з смутком і тугою згадував загиблих товаришів. На світлинах виставки відтворені воєнні будні бійців АТО і, зокрема, захисників Донецького аеропорту, яких за незламність прозвали «кіборгами».

Після ознайомлення з виставкою, присутніх запросили на перегляд документального фільму Анни Мартиненко та Тетяни Кулаковської «Воїни духу», який розповідає про останні п’ять днів героїчної оборони Донецького аеропорту вустами воїнів, які вижили в епіцентрі бойових дій. Саме від їх імені розкривається героїзм і трагедія подій останніх днів, що там відбувались. Для створення фільму було записано більше 70 інтерв'ю із захисниками Донецького аеропорту.  Перед початком демонстрації стрічки до глядачів звернувся голова Буринської районної ради Євгеній Рябоконь, а потім запросив до слова Анатолія Свирида. По закінченні документального кіно Анатолій Свирид представив присутнім ще одного почесного гостя – свого друга, бойового соратника – «кіборга», депутата Сумської обласної ради сьомого скликання Едуарда Пінчука  та подарував тематичні календарі «Погляд майбутнього».

Виставка та перегляд фільму «Воїни духу» не залишили байдужим жодного із присутніх.