Громадське обговорення!

«Відділ культури і туризму Буринської районної державної адміністрації у відповідності до Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» оголошує громадське обговорення щодо присвоєння комунальному закладу Буринської районної ради «Буринський районний краєзнавчий музей» імені Павла Миколайовича Попова, уродженця с.Миколаївка Буринського району, члена – кореспондента АН УРСР, видатного українського літературознавця, мистецтвознавця, фольклориста та краєзнавця.

Пропозиція щодо присвоєння імені П.М.Попова районному краєзнавчому музею внесена головою Буринського земляцтва в м.Суми, головою громадських організацій «Сумщина – світ» та ім.Д.Бурлюка Олександром Максимовичем Капітоненком. Згідно Постанови Кабінету Міністрів України № 989 від 24.10.2012 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення подаються у письмовій чи усній формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає у строк не менш як протягом 30 днів з дати опублікування цього повідомлення. Пропозиції приймаються за адресою: м.Буринь, пл.Першотравнева, 20, відділ культури і туризму Буринської районної державної адміністрації або електронною адресою: brn.rda-kultura@sm.gov.ua чи за номером телефону 2-17-58. За цими ж реквізитами можна отримати консультації з питання, що винесено на громадське обговорення. Відповідальна особа – Дишковець Микола Іванович».

Начальник відділу культури

і туризму Буринської районної

державної адміністрації                                                              М.І.Дишковець