В Буринському районному будинку культури відкрилася виставка

12 червня 2018 року у комунальному закладі районної ради «Буринський районний будинок культури» відкрилася виставка «100 РОКІВ БОРОТЬБИ: УКРАЇНСЬКА РЕВОЛЮЦІЯ 1917-1921», яка приурочена 100-річчю проголошення Української Народної Республіки. Експозиція її складається з 20 банерів. Інсталяція якої розповідає в простій та цікавій формі про події Української революції 1917-1921 рр.

Завдання виставки - нагадати українцям про події Української революції столітньої давнини, пояснити, що це не «громадянська війна», як стверджувала радянська пропаганда, не тільки «стихія і розруха», але передусім відродження української державності, формування української нації, ренесанс української культури та духовності.

Український інститут національної пам’яті, який підготував дану виставку розповідає про українське державотворення, всі його етапи, формування Збройних сил, українську дипломатію, науку, освіту, культуру, церковний рух, становище національних меншин, революційне повсякдення, про десять історій провідників революційного руху та різних аспектів творення Української державності 1917-1921 рр. й багато іншого.

Голова районної ради Євгеній Рябоконь разом з виконавчим апаратом районної ради відвідав дану виставку.

Директор Буринського районного краєзнавчого музею Микола Кононенко провів екскурсію, ознайомивши відвідувачів з подіями та етапами української революції 1917-1921 років, її учасниками та історією формування української державності.

Кожен бажаючий може завітати до районного будинку культури та ознайомитися з нею.