Буринчани вшанували пам’ять жертв війни в Україні

22 червня в рамках заходів з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні відбулось урочисте покладання квітів до Меморіалу загиблим воїнам, що у центрі міста Буринь.

У заході взяли участь голова Буринської районної ради Євгеній Рябоконь, керівництво Буринської райдержадміністрації, активісти районної організації ветеранів, представники трудових колективів управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, районної ради, підприємств та організацій району.

Перед присутніми виступили голова районної ради Євгеній Рябоконь.              У своєму виступі він зазначив, що святий обов’язок кожного українця – оберігати спокій і злагоду у державі задля майбутнього свого народу, задля світлої пам’яті тих, хто ціною свого життя йшов до великої Перемоги.

Всі присутні о 10 годині вшанували загиблих у роки Великої Вітчизняної війни 1941-1945 рр. Хвилиною пам’яті.