Працювала громадська рада при голові районної державної адміністрації.

13 вересня голова районної ради Євгеній Рябоконь взяв участь у засіданні громадської ради під головуванням Петра Жука. На її зібранні розглянуто ряд важливих питань для життєдіяльності району. Про стан виконання управлінням Пенсійного фонду України державних соціальних гарантій у сфері пенсійного забезпечення у Буринському районі розповіла тимчасово виконуючий обов’язки начальника Управління Пенсійного фонду України в Буринському районі Сумської області Людмила Зікрата. Загальна сума надходжень власних доходів, які адмініструє Пенсійний фонд та частини єдиного соціального внеску, яка спрямовується до бюджету Пенсійного фонду за січень - серпень поточного року по району склала 32,9 млн. грн. Забезпеченість власними коштами на виплату пенсій та допомог по Буринському району -23,5%, так як на сьогодні співвідношення кількості пенсіонерів до кількості працюючих по району складає 2,5.

Тимчасово виконуючий обов’язки начальника фінансового управління Буринської районної державної адміністрації Валерій Костенко інформував про стан виплати заробітної плати працівникам медичної галузі. У своєму виступі виступі він зазначив, що незабезпеченість у коштах на заробітну плату з нарахуваннями станом на 01.02.2018 по районному бюджету складала 6,5 млн. гривень. У результаті проведених заходів станом на 01.09.2018 незабезпеченість обліковується в сумі 4,7 млн. гривень (2,5 місячних фонда заробітної плати). Станом на 13.09.2018 року на виплату заробітної плати з нарахуваннями по галузі охорона здоров’я профінансовані кошти в сумі 12,4 млн. гривень. Заборгованість по оплаті праці становить 0,8 млн. гривень або 0,5 місячного фонду заробітної плати. Усі питання, винесені на розгляд громадської ради, викликали жваве зацікавлення та обговорення з боку представників інститутів громадянського суспільства району. Крім того, з ряду питань, за рішенням членів ради, будуть направлені листи до органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та звернення до депутатів районної та Сумської обласної ради.