Команда Буринського району взяла участь у Спартакіаді

17 – 18 травня 2018 року відбувся другий етап Всеукраїнської спартакіади серед депутатів Сумської області. На чолі з головою районної ради Євгенієм Рябоконем команда Буринського району взяла участь у даних змаганнях. Програма Спартакіади включала п’ять видів спорту: волейбол, настільний теніс, футзал, шашки та шахи. Переможці визначалися в особистій першості кожного виду програми та загальнокомандній - серед збірних команд. Найкращі результати в особистій першості показали представники Буринського району – депутат Буринської міської ради сьомого скликання Ярослав Романчук (1 місце у змаганнях з настільного тенісу) та секретар Біжівської сільської ради Віталій Линник (2 місце у змаганнях з шашок). Призових місць у загальнокомандній першості буринці не посіли, але отримали позитивні емоції від спортивного азарту.