Тепла зустріч у с. Слобода

Напередодні святкування Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні голова районної ради разом з Слобідським сільським головою відвідали Соловей Варвару Андріївну, жительку с. Слобода, яку у далекому 1943 році було вивезено на примусові роботи до Німеччини. Під час розмови з Варварою Андріївною Євгеній Рябоконь зазначив:- На жаль, на території Буринського району залишилось лише 2 ветерани Другої Світової війни. Це Дрозд Тихон Васильович з м. Буринь та Шевченко Микола Костянтинович з с. Дяківка. Але є такі категорії населення, як діти війни, особи, примусово вивезені до Німеччини, учасники бойових дій, які теж постійно потребують уваги. У відповідь Варвара Андріївна промовила лише такі слова: Хлопці, не дай Бог вам побачити війну… На знак поваги та вдячності гості вручили пам’ятні дарунки, побажали міцного здоров’я, довгих років життя та мирного неба над головою.