Шановні державні службовці !

Від імені депутатського корпусу та виконавчого апарату районної ради сердечно вітаю вас із професійним святом - Днем державної служби!

Висловлюю найщиріші слова подяки усім державним службовцям, які з повною віддачею працюють на благо жителів Буринського краю.

Працювати в державних органах, забезпечувати виконання завдань і функцій держави - відповідальна справа, від виконання якої залежить успіх політичних, економічних та соціальних перетворень, благополуччя людей, їх відношення до влади.

Упевнений, що запорукою успішного виконання поставлених завдань будуть професіоналізм, старанність, завзяття та практичний досвід, які й надалі будуть слугувати людям.

Від душі бажаю вам і вашим родинам світлих життєвих обріїв, добра та щастя, міцного здоров'я та задоволення від такої почесної праці.

Нехай поруч з Вами завжди будуть талановиті однодумці, коллеги та вірні друзі.

З повагою

Голова                                                                                             Є.В.Рябоконь