Районна рада провела навчання для представників органів місцевого самоврядування району

06 вересня 2018 року голова Буринської районної ради Євгеній Рябоконь провів навчання міського, сільських голів, секретарів рад, працівників виконавчого апарату районної ради. Про Профілактику Африканської чуми свиней та сказу на території району проінформувала учасників навчання головний спеціаліст відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Буринського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області Якименко Ганна Степанівна. Головний спеціаліст Буринського бюро правової допомоги Тюндер Аліна Володимирівна розповіла присутнім про діяльність Буринського бюро правової допомоги на території району.

Начальник загального відділу виконавчого апарату районної ради Ольга Шутенко ознайомила слухачів про Запит на доступ до публічної інформації, як один із видів реалізації права громадянина на інформацію. Учасники навчання мали змогу задати питання з тем, що обговорювалися.