Урочистості з нагоди Дня захисту дітей.

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме  в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними прославляли свої родини та рідний край. Кожна дитина має повне право бути захищеною, розвиватися й навчатися для кращого майбутнього. І сьогодні – це не лише веселе свято для самих дітей, а й нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, прагнути, щоб усі діти росли щасливими і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

На території Буринського району урочистості з нагоди даного свята пройшли на базі  комунального закладу районної ради «Буринський районний будинок культури». Голова районної ради Євгеній Рябоконь привітав усіх присутніх зі святом  та побажав міцного здоров’я, добра, радості, щасливого дитинства, розуміння з боку батьків та сяючих посмішок.