Вітання!

Шановні військовослужбовці Національної гвардії України! Щиро вітаю вас із професійним святом! Реалії сьогодення ставлять перед вами нові виклики і випробування, які вимагають від життя рішучих дій.  Без сумніву ви, свідомо зробивши свій патріотичний вибір, здобули повагу та вдячність усього українського народу, стали учасниками доленосних для України подій, гідно витримуючи усі ці випробування.

Глибоко шаную тих, хто зустрічає цей день на передовій! Низько вклоняюсь усім тим, хто загинув. Вічна пам’ять військовослужбовцям, які віддали своє життя за єдність країни та встановлення миру і спокою на рідній землі. Дякую кожному за вашу вірність Присязі, військовому та громадянському обов’язку, відданості українському народові!

Бажаю міцнoгo здoрoв’я, успіхів у військoвій підгoтoвці, миру і злагоди в кожній родині, наснаги та невичерпної життєвої енергії для успішного виконання почесного обов’язку перед Вітчизною!

З повагою, голова районної ради                          Є.В.Рябоконь