Пам’яті Небесної Сотні

Не плачте, мамо, я іще живий, Хоча й лежу із кулею у грудях… А наді мною, юним, молодим Схилилися в скорботі люди… Я не помру, ніколи не помру, Мені в віках залишене безсмертя,  Хоча і вас тепер не обійму Та я живу  у всенароднім серці…

20 лютого виконавчий апарат Буринської районної ради на чолі із головою ради Євгенієм Рябоконем взяв участь у мітингу-реквіємі на честь Дня Героїв Небесної Сотні.

Захід відбувся біля Меморіального знаку героям Небесної Сотні та полеглим землякам за незалежність України, що розташований на центральній площі міста Буринь.

До присутніх на заході звернулись голова районної державної адміністрації Василь Бойко, голова Буринської міської ради Віктор Ладуха, перший заступник Буринського міського голови Євген Базима та учасник подій на Майдані Володимир Підгайний.

Учасники мітингу поклали квіти до Меморіалу.