Юні буринці тримають марку

Минулих вихідних у м. Києві відбувся міжнародний дитячий фестиваль-конкурс мистецтв «Соняшник», який проводив Міжнародний благодійний фонд «Соняшник» Міністерства культури України. Буринський район на ньому представили юні буринці, вихованці комунального закладу Буринської міської ради - дитячої школи мистецтв (директор – Євгеній Прядко) Коров’яковський Роман, Рибалка Дар’я та Сухомлин Софія, які є учнями Буринської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 1 ім. В.М. Кравченка.

Юні таланти не просто взяли участь у конкурсі, а стали його переможцями. Їхні сольні виконання творів на саксофоні-альті та саксофоні-сопрано принесли дітям І місце (Рибалка Дар’я), ІІ місце (Коров’яковський Роман) та ІІІ місце (Сухомлин Софія). У номінації «Інструментальний жанр, саксофон, тріо» у своїй віковій категорії вони отримали гран-прі. Цього дня задоволені були не тільки юні саксофоністи, а і їх батьки та музичний керівник – Володимир Осадчий.Перемоги наших дітей у таких конкурсах – ще один доказ того, що буринська земля була і є багатою на таланти.