Питання ремонту доріг перебуває на контролі.

03 липня голова Буринської районної ради Євгеній Рябоконь взяв участь у робочій нараді з питання ремонту доріг, яку провів голова районної державної адміністрації Василь Бойко. У виступах керівників району наглошувалося на важливості продовження розпочатого ремонту доріг. На даний час управлінням інфраструктури Сумської обласної державної адміністрації розробляється Обласна програма розвитку автомобільних доріг загального користування на період до 2022 року.

Орієнтовний обсяг фінансування якої складає 3,5 млрд.грн. Це кошти  Державного дорожнього фонду, місцевих бюджетів та інших джерел  не заборонених законодавством, у тому числі Буринському району передбачено 147 млн.грн. Тож питання ремонту доріг і надалі перебуватиме на контролі керівників району.