Яскраво та радісно пройшов День села у Біжівці

Традиційно 19 серпня в с.Біжівка відбулося святкування Дня села. Розпочалося свято  змаганнями з футболу, де брали участь команди з Біжівки та Маршалів. Рахунок 2:2 цілком відображає запеклу спортивну боротьбу, дещо призабуті емоції вболівальників, які пам’ятають славні спортивні досягнення  місцевої команди.

Офіційну частину свята відкрив сільський голова Лещенко І.П., який висловив подяку всім жителям та почесним гостям за роботу у вирішенні проблемних питань розвитку місцевої громади. На урочистостях сільський голова вручив подарунки сім’ям, в яких протягом року народилися дітки, найстаршим жителям громади Качур В.В. та Голуб П.К., 90-річній ювілярці Лисаченко Н.В., багатодітній сім’ї, 2 молодим сім’ям, які стали на весільний рушник, та громадянам, які цього року оформилися на пенсію.

На свято завітали почесні гості - перший заступник голови Сумської обласної ради Річкаль А.Я., який вручив Подяки Сумської обласної ради секретарю сільської ради Линнику В.М. та вчителю початкових класів Нової української школи Лещенко Т.М.; депутат Сумської обласної ради    Непочатов О.М. передав 6 планшетів для першокласників Біжівського НВК та висловив від імені обласної ради підтримку в питанні будівництва підвідного газопроводу до с. Біжівка (фінансування підвідного газопроводу в розмірі 1 млн. грн. винесене на сесію обласної ради, що планується 07.09.2018); керівник обласного благодійного фонду Резнік М.І. до нового навчального року передав школі дошки, парти та стільці; голова Буринської районної державної адміністрації Бойко В.М. запевнив присутніх в державній підтримці всіх місцевих ініціатив, і, зокрема,  питання будівництва підвідного газопроводу.

Надзвичайно яскраво та емоційно пройшли виступи колективів  художньої самодіяльності «Кумасі» с. Біжівка та «Оксамит» с. Іваниця Недригайлівського району.

У сільському клубі була розгорнута виставка місцевих майстринь: Мороз Т.В. представила свою роботу «Почаївська Божа Матір» та інші вишивки, Линник О.В. презентувала вишивки бісером, а ще зовсім юна Панікар Світлана показала різнопланові роботи, зокрема, картини.

Під час свята діти мали змогу безкоштовно розважатися на батутах. Також всіх присутніх пригощали квасом та морозивом.

У місцевих жителів  та гостей залишилися найприємніші враження про свято.