Голова районної ради взяв участь у навчанні

Голова районної ради Євгеній Рябоконь взяв участь у навчанні міського, сільських голів та секретарів рад, керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації, яке пройшло 07 липня під головуванням тимчасового виконуючого обов’язки районної державної адміністрації Валентини Перепелиці, на якому було  розглянуто чотири  питання. Про прийняття органами місцевого самоврядування рішень про встановлення місцевих податків та зборів, розповів присутнім начальник Буринського відділення Конотопської об’єднаної державної податкової інспекції ГУ ДФС Сумської області.

Начальник управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації Ірина Фінцева зупинилася на питанні нового порядку призначення та надання субсидій та відшкодування витрат на сплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива. Про нове у земельному законодавстві ознайомила учасників навчання начальник Відділу в Буринському районі Головного управління Держгеокадастру у Сумській області Любов Устинова. Завідувач сектору економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Анатолій Гагін розповів про основні положення Закону України «Про захист прав споживачів». Представники органів місцевого самоврядування району, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації мали змогу поставити виступаючим запитання і отримати на них кваліфіковані відповіді.