Змагались майбутні захисники України.

19 квітня 2018 року на базі Буринської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №2 ім.Ю.М.Лавошника відбулися змагання ІІІ етапу спартакіади допризивної молоді  Буринщини.  В особистому заліку перемогу виборов Каблюк Віталій (Буриньска спеціалізована школа І-ІІІ ст. №1 ім.В.М.Кравченка), другим став Логванов Олег (Першотравнева ЗОШ І-ІІІ ст.ім.В.Г.Михайлика), третє місце посів Гайдуков Богдан (Буриньска спеціалізована школа І-ІІІ ст. №1 ім.В.М.Кравченка). Командну перемогу одержала команда Буринської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №2 ім.Ю.М.Лавошника, другими стали Червонослобідчани, третє місце посіла команда Першотравневої ЗОШ І-ІІІ ст.ім.В.Г.Михайлика. Переможці  нагороджені грамотами та медалями, команди отримали цінні подарунки від Буринського  ТСОУ.