Відбулась 30 (позачергова) сесія районної ради

30 (позачергова) сесія Буринської районної ради була скликана за письмовим зверненням голови райдержадміністрації. Спільне засідання постійних комісій та пленарне засідання відбулись 28 березня у залі засідань районної ради. До порядку денного сесії були включено дев’ять питань (поіменне голосування можна переглянути на офіційному сайті районної ради). Найактивніше обговорювалося питання «Про внесення змін до рішення районної ради сьомого скликання від 22.12.2017 «Про районний бюджет Буринського району на 2018 рік» в частині виділення коштів на заробітну плату технічному персоналу загальноосвітніх шкіл району, знявши їх з ремонту доріг.

У ході обговорення деякими депутатами було запропоновано не підтримувати зазначену зміну, а звернутись за допомогою до сільських рад на території яких знаходяться навчальні заклади. Тому кошти, заплановані у проекті рішення на зазначені цілі, не отримали підтримки від більшості депутатів районної ради.

Також, не прийняті депутатами питання щодо затвердження двох технічних документацій, а саме:

«Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Пісківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Пісківської сільської ради Буринського району Сумської області земель сільськогосподарського призначення для ведення підсобного сільського господарства, розташованої за межами населених пунктів на території Пісківської сільської ради Буринського району Сумської області»;

«Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка знаходиться в оренді ТОВ «Аквітан» на території  Хустянської сільської ради Буринського району Сумської області».

Вів пленарне засідання голова районної ради Євгеній Рябоконь.