Медики Буринщини отримували вітання з нагоди професійного свята

15 червня, напередодні Дня медичного працівника, голова Буринської районної ради Євгеній Рябоконь, голова Буринської райдержадміністрації Василь Бойко, заступник   Буринського міського голови Сергій Чередник та секретар міської ради Володимир Писаний привітали медиків Буринського району з їх професійним святом.

В урочистій обстановці в актовій залі центральної районної лікарні вони висловили слова вдячності усім тим, хто присвятив своє життя піклуванню про здоров’я своїх земляків. Було зазначено, що підтримка галузі охорони здоров’я, підвищення соціального статусу медичного працівника є одним із головних завдань влади району.

Кращим фахівцям медичної галузі вручено почесні грамоти ради за сумлінну працю, професіоналізм, відданість обраній професії та з нагоди Дня медичного працівника.

У цей день звучали поздоровлення від головного лікаря Буринської ЦРЛ  Зої Сидорук та тимчасово виконуючого обов’язки директора комунального некомерційного медичного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Буринської міської ради (об’єднаної територіальної громади) Василя Гризана, голови Буринської районної організації профспілки працівників охорони здоров’я України Тетяни Ткаченко. Для усіх присутніх з нагоди свята була подарована концертна програма.