День знань-особливе свято

Кожного року на початку вересня подвір’я загальноосвітніх шкіл України наповнюються веселими, дзвінкими голосами школярів– приходить свято першого дзвоника – День знань. Як і зазвичай для одинадцятикласників і першачків це свято було особливим. Малеча вступала у велику шкільну родину, тримаючи за руки випускників, кожен з яких розумів, що залишається остання нагода, щоб надолужити та примножити свої знання, реалізувати й розкрити себе якнайповніше. З нагоди шкільного свята голова районної ради Євгеній Рябоконь  та депутат Сумської обласної ради Олександр Непочатов щиро привітали учнів шкіл району, побажали їм здоров’я, щастя, радості, а також невичерпної енергії при здобутті нових знань.

За рахунок коштів виділених з обласного бюджету на виконання депутатських повноважень депутата Сумської обласної ради Олександра Непочатова придбано планшети для першокласників Буринського району, які він вручив дітям на урочистостях з нагоди першого звоника. Найщиріші слова подяки з їх вуст звучали також вчителям, які щедро діляться своїми знаннями, плекають справжніх патріотів нашої держави. Їхні мудрість і великодушність залишаються з вихованцями на все життя.