Відбулась 32 (позачергова) сесія районної ради

Перед початком сесії відбулось обговорення депутатського звернення депутата районної ради сьомого скликання Анатолія Громи стосовно виконання ремонтних і будівельних робіт на Буринщині в період з 24.05.2018 по 11 07.2018, будівництва підвідного газопроводу від Фастівців до сіл.Сніжки, Біжівка, стану роботи поштових відділень Буринського району у 2018 році та надання земельних ділянок учасникам бойових дій. По питанню щодо ремонту доріг та газифікації присутні заслухали голову районної державної адміністрації Василя Бойка. Начальник центрального відділення поштового зв’язку м.Буринь Наталія Райденко розповіла про стан роботи поштових відділень Буринського району у 2018 році. Любов Устинова начальник Відділу в Буринському районі Головного управління Держгеокадастру у Сумській області прояснила ситуацію щодо надання земельних ділянок учасникам бойових дій.

Всі доповіді присутні взяли до уваги, а за результатами обговорення питання щодо роботи поштових відділень прийнято рішення надіслати звернення депутатів районної ради від імені голови районної ради до Сумської дирекції філії ПАТ «Укрпошта» стосовно ситуації, що склалась з роботою даних відділень.

У зв’язку з необхідністю термінового внесення змін до Програм економічного і соціального розвитку Буринського району на 2018 рік, соціального захисту населення на 2017-2021 роки та районного бюджету на 2018 рік головою Буринської районної ради Євгенієм Рябоконем на 11 липня була скликана 32 сесія районної ради сьомого скликання.

Спочатку питання порядку денного були попередньо розглянуті на засіданні постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, планування, соціально-економічного розвитку, управління комунальною власністю та розвитку підприємництва, засідання якої провела секретар комісії Валентина Даценко.

За результатами голосування депутатів на пленарному засіданні, яке провів голова ради Євгеній Рябоконь одноголосно підтримано зміни до Програм  економічного і соціального розвитку Буринського району на поточний рік та соціального захисту населення на 2017-2021 роки.

Найбільше обговорювалося питання про внесення змін до рішення районної ради сьомого скликання від 22.12.2017 «Про районний бюджет Буринського району на 2018 рік. В ході довготривалих дискусій все ж вдалось дійти спільної думки яка б задовольняла всі найбільш важливі питання життєдіяльності району.

Не підтримано в черговий раз питання щодо затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею – 73,0936 га (рілля) земель сільськогосподарського призначення державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (код КВЦПЗ -01.01), наданої в оренду ТОВ «Вітчизна», що  розташована за межами населеного пункту на території Буриківської сільської ради Буринського району Сумської області.