Проведено молодіжний спортивно-патріотичний захід «Козацький гарт»

11 жовтня 2018 року у Буринському міському Павлівському парку пройшов спортивно-патріотичний захід «Козацький гарт», приурочений до Дня захисника України. Даний захід є позакласною формою спортивно-оздоровчої роботи, початкової фізичної підготовки, ідейно-політичного, морально-психологічного, національно-патріотичного та духовного виховання учнівської молоді.

Змагання серед учасників учнівської молоді проводяться з метою виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадянської позиції, здорового способу життя, духовно багатої та фізично розвиненої особистості, організації змістовного активного відпочинку.

Участь у ньому взяли 9 команд Буринщини.

Команди, до яких увійшли як хлопці, так і дівчата,  завзято боролися.

Переможцями визнані:

Буринська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 ім.В.М.Кравченка Буринської міської ради – І місце;

Червонослобідська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів імені Г.Я.Базими Буринської міської ради – ІІ місце;

Буринська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 2 ім.Ю.М.Лавошника Буринської міської ради – ІІІ місце.

Команди-переможці нагороджені грамотами та медалями.

Далі для учасників заходу проведено змагання з екстрім-гри Лазертаг. Це військово-тактична гра, яка наближує до реальних бойових дій.  Стрілянина без синців, крові та болю,кращі тактичні навики у якій показали Чернечослобідський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. та Буринська спеціалізована школа  І-ІІІ ступенів № 2 ім.Ю.М.Лавошника Буринської міської ради.