Шановні жителі Буринщини!

Від щирого серця вітаю вас з Днем Державного Прапора України та 27-ю річницею незалежності України!

Ця дата втілює в собі давнє прагнення нашого народу до свободи та самовизначення. Незалежність стала новою точкою відліку в житті кожного з нас.

Майже тисячу років українці прагнули жити вільно та сповідувати свої традиції на рідній землі.

Безумовно, ці роки незалежності стали випробовуванням для всіх нас — випробовуванням на зрілість, на самоповагу, на толерантність. А тому, не може бути сумніву, що працелюбний народ України здатен поліпшити життя у своїй власній державі.

Ми з вами є свідками подій, які мають доленосне значення для майбутнього нашої держави, загартовують дух української самосвідомості, виховують в кожному повагу до своєї Батьківщини, до її Прапора та незалежності.

Від усього серця бажаю Вам, щоб життя завжди було яскравим і багатим, як кольори нашого Державного стягу: синім і мирним, як небо, та жовто-золотистим, як пшеничні поля України!

Зичу Вам і Вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, щедрої долі, сили і наснаги в усіх справах. Нехай впевненість у кращому майбутньому окрилює Вас на нові звершення в ім’я Соборної Незалежної України.

Слава Україні!

Слава нашим героям!

Слава всьому великому мудрому і працьовитому народу України!

Голова районної ради                                                                                                                                     Є.В.Рябоконь