Рада навчала

Сьогодні, 10 травня 2018 року, відбувся семінар-навчання міського, сільських голів, працівників виконавчого апарату районної ради та інших посадових осіб місцевого самоврядування, провів який голова районної ради Євгеній Рябоконь. До навчання також долучився голова Буринської районної державної адміністрації Василь Бойко. Про застосування антикорупційного законодавства в органах місцевого самоврядування говорила радник голови районної ради з питань юридичного забезпечення Яна Гриценко.

Завідувач сектору з питань молоді та спорту Буринської районної державної адміністрації Олексій Яровий обговорив з присутніми на часі важливе питання про розвиток фізичної культури і спорту на території району. До його обговорення долучився й голова райдержадміністрації Василь Бойко. Привернуло до себе увагу учасників навчання питання профілактики та недопущення нодулярного дерматиту великої рогатої худоби на території району, яке висвітлив начальник Буринського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області Андрій Сипко. Підвів підсумки навчання голова ради Євгеній Рябоконь.