Буринська районна рада
Буринський район, Сумська область

Новини

Вітання!

Дата створення: 16:44 30.08.2018

Шановні підприємці! Сердечно вітаю Вас з Вашим професійним святом – Днем підприємця! Запровадження цього свята на державному рівні – це визнання тієї ролі, яку відіграють підприємництво і приватна ініціатива у розвитку вітчизняної економіки встановлення ділових зв'язків із зарубіжними партнерами, залучення інвестицій. Ні для кого не буде секретом, що підприємці є головною рушійною силою будь-якої економіки. Висловлюємо кожному з вас глибоку вдячність за те, що у не простих умовах сьогодення своєю наполегливою працею, активною громадською позицією ви забезпечуєте добробут не тільки власних родин, але і створюєте нові робочі місця, активно сприяєте вирішенню актуальних проблем економіки району, області та України загалом.

Голова районної ради взяв участь у педагогічній конференції

Дата створення: 16:38 30.08.2018

Традиційно Буринщина кожен новий навчальний рік розпочинає серпневою педагогічною конференцією працівників освіти, які підбивають підсумки роботи попереднього навчального року,  визначають  стратегічні пріоритети розвитку освіти району, шляхи їх реалізації. Цьогоріч нарада зібрала 133 педагога. У роботі конференції  взяв участь голова районної Євгеній Рябоконь, голова районної державної адміністрації Василь Бойко, депутат Сумської обласної ради Олександр Непочатов. Він подякував дружній освітянській родині Буринщини за щоденну сподвижницьку працю, яка  є основою розвитку нації та держави, стратегічним ресурсом та запорукою майбутнього України.                                   

Голова районної ради взяв участь в урочистостях до Дня підприємця

Дата створення: 16:36 30.08.2018

Уже традиційно в першу неділю вересня у нашій державі відзначається День підприємця. 29 серпня 2018 року напередодні цього свята в залі засідань Буринської районної ради відбулися урочистості з його нагоди. Голова районної ради Є.В.Рябоконь, голова районної державної адміністрації В.М.Бойко привітали присутніх зі святом та побажали їм витримки, оптимізму, невичерпної наснаги у праці, щоб кожна започаткована справа була вдалою і успішною.

Шановні жителі Буринщини!

Дата створення: 16:24 22.08.2018

Від щирого серця вітаю вас з Днем Державного Прапора України та 27-ю річницею незалежності України!

Яскраво та радісно пройшов День села у Біжівці

Дата створення: 14:53 20.08.2018

Традиційно 19 серпня в с.Біжівка відбулося святкування Дня села. Розпочалося свято  змаганнями з футболу, де брали участь команди з Біжівки та Маршалів. Рахунок 2:2 цілком відображає запеклу спортивну боротьбу, дещо призабуті емоції вболівальників, які пам’ятають славні спортивні досягнення  місцевої команди.

Підведено підсумки оздоровчого сезону в ДОТ «Чайка»

Дата створення: 14:48 17.08.2018

Одним з пріоритетних питань в районі є оздоровлення дітей. 17.08.2018 при голові Буринської районної державної адміністрації Василю Бойку відбулась нарада за участю голови Буринської районної ради Євгенія Рябоконя, де було підведено підсумки оздоровчого сезону 2018 року у комунальному закладі Буринської районної ради ДОТ «Чайка». Загалом протягом двох змін у таборі було оздоровлено 284 дитини: 173 – з Буринського району та Буринської ОТГ, решта дітей – з інших районів Сумської області, що свідчить про високий рівень організації оздоровчо-виховного процесу керівництвом комунального закладу.

Зустріч з депутатом обласної ради

Дата створення: 14:47 17.08.2018

Сьогодні, 17 серпня, до районної ради завітав депутат Сумської обласної ради Сергій Демеха. В ході бесіди з головою ради було порушено ряд проблемних питань життя району. Також за ініціативи Євгенія Рябоконя на зустріч був запрошений письменник Іван Житник, разом з яким було обговорено питання про втілення в життя випуску альманаху «Елегія-3». Сергій Демеха підтримав цю ідею та пообіцяв всіляко сприяти випуску альманаху. У свою чергу Іван Житник подарував депутатові обласної ради примірник альманаху «Елегія-2»,  подякував за розуміння та висловив надію на подальшу співпрацю.

Заходи з нагоди відзначення Дня Державного Прапора та 27-ї річниці незалежності України в районі

Дата створення: 13:33 16.08.2018

23 серпня 2018 року планується провести: покладання квітів до пам’ятників і пам’ятних знаків, місць поховань видатних діячів українського державотворення, борців за незалежність України, могил загиблих учасників АТО, урочисту церемонія підняття Державного Прапора України, святковий концерт у районному будинку культури та велопробіг Буринь-Михайлівка-Миколаївка-Воскресенка-Буринь. 24.08.2018 відбудуться урочисті збори та святкові концерти з нагоди свята у всіх закладах культури району, спортивні змагання та першість району з мініфутболу у с.Слобода.

БРИФІНГ З ПИТАНЬ ПРОТИДІЇ ЗЛОЧИННОСТІ У ПЕРШОМУ ПІВРІЧЧІ 2018 РОКУ

Дата створення: 14:36 14.08.2018

10.08.2018 за участі виконуючого обов’язки керівника Конотопської місцевої прокуратури Наталича А.А., начальника Буринського відділу Конотопської місцевої прокуратури Чуєва А.В. та виконуючого обов’язки начальника Буринського ВП Конотопського ВП ГУНП в Сумській області Кудрявського С.В. відбувся брифінг щодо проведеної роботи правоохоронних органів Буринського району з питань протидії злочинності у першому півріччі 2018 року. Конотопською місцевою прокуратурою та Буринським ВП Конотопського ВП ГУНП в Сумській області протягом першого півріччя 2018 року вжито додаткових організаційно-практичних заходів з метою захисту прав і свобод людини, загальних інтересів суспільства та держави на території району.

Фонд державного майна України по Сумській області інформує

Дата створення: 11:24 06.08.2018

Інформація про оголошення аукціонів з продажу об'єктів державної власності: Об`єкт незавершеного будівництва-одноквартирний житловий будинок №1 за адресою: 41724, Сумська область, Буринський район, с.Дяківка, вул.Урожайна,4, що обліковується на балансі ТДВ "Бурякорадгоспі ім. Б.Хмельницького"; Об`єкт незавершеного будівництва-одноквартирний житловий будинок №2 за адресою: 41724, Сумська область, Буринський район, с.Дяківка, вул.Урожайна,5, що обліковується на балансі ТДВ "Бурякорадгоспі ім. Б.Хмельницького";