Відбулась нарада щодо співфінансування

Дата створення: 17:00 26.02.2018

26 лютого 2018 року під керівництвом голови Буринської районної державної адміністрації  Василя Бойка, за участі голови районної ради Євгенія Рябоконя, керівництва райдержадміністрації, представників Буринської міської ради, сільських голів відбулась нарада щодо виділення субвенції із сільських бюджетів на утримання об’єктів соціальної сфери, які знаходяться за межами міської ради. Це найбільш актуальні та найбільш нагальні питання району: підтримка галузі охорони здоров’я (фінансування ФАПів та амбулаторій), освіти, культури, соціального забезпечення життєдіяльності району.

Соціально-економічне становище Буринського району у 2017 році

Дата створення: 15:13 26.02.2018

Демографічна ситуація та соціальний захист. Станом на 1 грудня 2017р., за оцінкою, чисельність наявного населення Буринського району складала 24,2 тис. осіб. Кількість живонароджених у січні–листопаді 2017р. становила 168 осіб, померлих – 481 особу. У 2017р. державна субсидована підтримка була призначена 8,4 тис. сімей на загальну суму 1,3 млн.грн проти 6,2 млн.грн у 2016 р. Крім того, 2,0 тис. домогосподарств були призначені субсидії готівкою для відшкодування витрат на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива на загальну суму 4,8 млн.грн – це на 41% більше, ніж у січні–грудні 2016р.

Щодо електронного звітування в органи державної статистики

Дата створення: 15:09 26.02.2018

Сучасний розвиток інформаційних технологій та телекомунікаційних систем зумовлює необхідність подання державної статистичної звітності в електронному вигляді. Подання електронної звітності в значній мірі спрощує для респондента завдання звітування до органів статистики. Подання звітності у такий спосіб відбувається автоматично, в будь-якій з найпоширеніших бухгалтерських програмах (М.Е.DOC, 1С-Звіт, Соната, Арт-Звіт Плюс, Приват24 для бізнесу тощо).

Відбулася 29 сесія Буринської районної ради

Дата створення: 10:32 22.02.2018

21 лютого відбулось пленарне засідання 29 сесії Буринської районної ради сьомого скликання, провів яке голова районної ради Євгеній Рябоконь. На початку засідання голова ради вручив значки депутата Буринської районної ради сьомого скликання новообраним депутатм та згадав про річницю з дня трагічних, сповнених героїзму подій Революції Гідності. До порядку денного попередньо було включено 26 питань. Депутат районної ради Анатолій Грома при затвердженні його вніс пропозицію, включити питання «Про передачу приміщень у комунальну власність Буринської міської ради».

Пам’яті Небесної Сотні

Дата створення: 13:39 20.02.2018

Не плачте, мамо, я іще живий, Хоча й лежу із кулею у грудях… А наді мною, юним, молодим Схилилися в скорботі люди… Я не помру, ніколи не помру, Мені в віках залишене безсмертя,  Хоча і вас тепер не обійму Та я живу  у всенароднім серці…

Річниця трагічних подій!!!!!

Дата створення: 08:48 20.02.2018

Сьогодні ми відзначаємо річницю з дня трагічних, сповнених героїзму подій Революції Гідності. Цей день назавжди увійде в історію України як символ патріотизму та героїзму і вкотре підтвердить тезу про те, що в найкритичніший та найважчий період нашої історії знайдуться герої, які своєю жертовністю дозволять будувати нам майбутнє.

Участь керівництва районної ради в нарадах: розподіл вільного залишку, фінансування табору «Чайка»

Дата створення: 16:04 19.02.2018

19 лютого голова районної ради Євгеній Рябоконь та його заступник Леонід Білик взяли участь у засіданнях, які пройшли під керівництвом голови райдержадміністрації Василя  Бойка. Одна з них, на яку були запрошені начальник фінансового управління райдержадміністрації Сергій Радченко, головний лікар центру первинної медико-санітарної допомоги Віталій Старосвєт стосувалася питання щодо напрямків розподілу вільного залишку.

Юні буринці тримають марку

Дата створення: 14:06 19.02.2018

Минулих вихідних у м. Києві відбувся міжнародний дитячий фестиваль-конкурс мистецтв «Соняшник», який проводив Міжнародний благодійний фонд «Соняшник» Міністерства культури України. Буринський район на ньому представили юні буринці, вихованці комунального закладу Буринської міської ради - дитячої школи мистецтв (директор – Євгеній Прядко) Коров’яковський Роман, Рибалка Дар’я та Сухомлин Софія, які є учнями Буринської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 1 ім. В.М. Кравченка.