Шановні державні службовці !

Дата створення: 12:01 22.06.2018

Від імені депутатського корпусу та виконавчого апарату районної ради сердечно вітаю вас із професійним святом - Днем державної служби!

Буринчани вшанували пам’ять жертв війни в Україні

Дата створення: 10:27 22.06.2018

22 червня в рамках заходів з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні відбулось урочисте покладання квітів до Меморіалу загиблим воїнам, що у центрі міста Буринь.

Справжній патріотичний захід у районному будинку культури

Дата створення: 09:17 22.06.2018

В комунальному закладі районної ради «Буринський районний будинок культури» відбулась визначна подія для тих, хто відчуває себе справжнім патріотом України.  Зранку у фойє закладу культури розгорнулась виставка, яку підготувала Всеукраїнська громадська організація «Серця кіборгів». З експозицією присутніх ознайомив голова об’єднання Анатолій Свирид (позивний «Спартанець»). Його розповідь була цікавою і пізнавальною, а ще вона торкалася сердець відвідувачів. Розповів він і про те, що місяць перебував у ворожому полоні. З особливим теплом «Спартанець» розказував про бойових побратимів, і з смутком і тугою згадував загиблих товаришів. На світлинах виставки відтворені воєнні будні бійців АТО і, зокрема, захисників Донецького аеропорту, яких за незламність прозвали «кіборгами».

Політ Буринської «Чайки» розпочався

Дата створення: 09:02 22.06.2018

21 червня в урочистій обстановці була відкрита І зміна у дитячому оздоровчому таборі «Чайка», що є комунальним закладом Буринської районної ради.

Дорогі земляки!

Дата створення: 16:16 21.06.2018

Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять  мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.

Медики Буринщини отримували вітання з нагоди професійного свята

Дата створення: 15:18 19.06.2018

15 червня, напередодні Дня медичного працівника, голова Буринської районної ради Євгеній Рябоконь, голова Буринської райдержадміністрації Василь Бойко, заступник   Буринського міського голови Сергій Чередник та секретар міської ради Володимир Писаний привітали медиків Буринського району з їх професійним святом.

Шановні медичні працівники !

Дата створення: 08:39 15.06.2018

Прийміть найщиріші вітання зі словами вдячності за вашу благородну працю. Споконвіку більше за скарби та всілякі надбання цінувалося здоров’я людини. А тому професія лікаря завжди була однією знай необхідніших і найшановніших. Саме для неї завжди були, є і будуть актуальними такі поняття, як доброта, гуманність благородність і професіоналізм. Ви даруєте людям найдорожче – здоров’я, віру та надію. З нагоди свята шлемо низький уклін усім працівникам охорони здоров’я за сумлінну та невтомну працю. Нехай сторицею повертається до вас добро, дароване людям. Нехай у ваших домівках завжди панують щастя і мир. Міцного здоров’я, благополуччя і добра вам та вашим родинам!

В Буринському районному будинку культури відкрилася виставка

Дата створення: 10:22 13.06.2018

12 червня 2018 року у комунальному закладі районної ради «Буринський районний будинок культури» відкрилася виставка «100 РОКІВ БОРОТЬБИ: УКРАЇНСЬКА РЕВОЛЮЦІЯ 1917-1921», яка приурочена 100-річчю проголошення Української Народної Республіки. Експозиція її складається з 20 банерів. Інсталяція якої розповідає в простій та цікавій формі про події Української революції 1917-1921 рр.

Зустріч Народного депутата України з активом Буринського району

Дата створення: 10:08 13.06.2018

12 червня 2018 року голова районної ради Євгеній Рябоконь взяв участь у нараді з народним депутатом України Миколою  Лавриком.

Голова районної ради взяв участь у навчанні

Дата створення: 15:14 07.06.2018

Голова районної ради Євгеній Рябоконь взяв участь у навчанні міського, сільських голів та секретарів рад, керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації, яке пройшло 07 липня під головуванням тимчасового виконуючого обов’язки районної державної адміністрації Валентини Перепелиці, на якому було  розглянуто чотири  питання. Про прийняття органами місцевого самоврядування рішень про встановлення місцевих податків та зборів, розповів присутнім начальник Буринського відділення Конотопської об’єднаної державної податкової інспекції ГУ ДФС Сумської області.