Буринська районна рада
Буринський район, Сумська область

Новини

На Київщині СБУ викрила наркоугруповання

Дата створення: 12:33 21.05.2019

Співробітники Служби безпеки України спільно з прикордонниками під процесуальним керівництвом прокуратури у межах протидії незаконному обігу наркотиків блокували у Київській області діяльність угруповання, яке спеціалізувалося на виготовленні та збуті амфетаміну. Оперативники спецслужби встановили, що до складу групи входило четверо мешканців Сумської та Київської областей. Для виробництва синтетичних наркотиків зловмисники облаштували підпільний «цех» в одному з домоволодінь у Васильківському районі. Своїх клієнтів ділки підшукували через мережу Інтернет та здійснювали їм поштові відправлення. Також готову «продукцію» учасники угруповання реалізовували самостійно на території Сумщини. 

Конотопське управління ГУ ДФС у Сумській області інформує

Дата створення: 10:23 17.05.2019

В Конотопському управлінні підведені підсумки Деклараційної кампанії. За результатами цьогорічної деклараційної кампанії громадянами та фізичними особами, які провадять незалежну професійну діяльність та зареєстровані в Конотопському управлінні подано 1042 декларацій про майновий стан та доходи, що на 149 декларацій більше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Загальна сума задекларованого ними доходу становить 66,7 млн. грн., в тому числі від отримання спадщини - 42,7 млн. грн.,  отримання інвестиційного прибутку - 11,6 млн. грн., від продажу нерухомого майна - 5,4 млн. грн.,  від продажу рухомого майна - 1,2 млн. грн., від здачі в найом нерухомого майна (крім земельних ділянок) - 1,3 млн. гривень. До сплати нараховано 5,0 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб, та 925 тис. грн.. військового збору», - повідомив начальник Конотопського  управління  ГУ ДФС у Сумській області Андрій Майданевич.

На Сумщині СБУ застерегла місцевого мешканця від популяризації символів фейкової республіки

Дата створення: 14:58 16.05.2019

Співробітники СБУ, завдяки зверненню мешканців Конотопа, встановили громадянина України, який зберігав удома, а також використовував публічно предмети з символікою так званої «ДНР». Під час перевірки отриманої інформації оперативники спецслужби встановили, що мешканець Конотопа має у наявності вироби з символікою псевдореспубліки. У межах розпочатого кримінального провадження за ст. 110 Кримінального кодексу України правоохоронці провели санкціонований обшук за місцем проживання зловмисника, у ході якого виявили та вилучили предмети із символікою так званої «ДНР», зокрема одяг, монети. З чоловіком проведено профілактичну бесіду, під час якої він усвідомив неприпустимість таких дій.

Навчалися Представники органів місцевого самоврядування Буринського району

Дата створення: 14:51 16.05.2019

16 травня голова Буринської районної ради Євгеній Рябоконь провів чергове навчання для міського, сільських голів, секретарів рад та працівників виконавчого апарату районної ради. На початку заняття він привітав присутніх з Днем вишиванки, зазначивши, що цей день є святом національної єдності українців незалежно від мови, якою вони спілкуються, віросповідання чи політичних поглядів і воно покликане зберегти споконвічні народні традиції. Про застосування антикорупційного законодавства в органах місцевого самоврядування говорила радник голови районної ради з питань юридичного забезпечення Яна Гриценко.

Вітання!

Дата створення: 16:24 15.05.2019

Дорогі земляки! Вітаю усіх Вас з чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури — з Днем вишиванки. Вишивану сорочку українці одягали з давніх-давен, адже  свято вірили, що вона захищає від усього злого та є оберегом. Вишиванка — наша національна святиня. Вона символізує зв’язок поколінь, будить високі патріотичні почуття в серці кожного українця. Вишиту сорочку, вишитий рушник передають з роду в рід, бережуть як безцінну реліквію. Мудрість і сила тисячолітньої традиції дає нам натхнення до праці та боротьби. Бажаю укріплення української ідентичності заради процвітання нашої країни. Голова районної ради Є.В.Рябоконь

Увага конкурс!

Дата створення: 10:03 14.05.2019

Буринська районна рада оголошує конкурс на заміщення тимчасово вакантної посади керуючого справами виконавчого апарату районної ради. Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, повинні мати : повну вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, державній службі на керівних посадах або на керівних посадах в інших сферах управління не менше 5 років, досконало володіти державною мовою, комп’ютером, знати Конституцію України, закони України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», «Про статус депутатів місцевих рад», «Про доступ до публічної інформації».

Пройшла планова 38 сесія Буринської районної ради

Дата створення: 09:21 13.05.2019

11 травня відбулось пленарне засідання 38 сесії Буринської районної ради сьомого скликання, провів яке голова районної ради Євгеній Рябоконь.Відповідно до розпорядження голови районної ради до порядку денного 38 сесії районної ради сьомого скликання було внесено 18 питань.Оскільки більш детально проекти рішень з усіх питань вже були  розглянуті постійними комісіями депутати обговорювали лише додаткові зміни, що стосувались питання внесення змін до рішення районної ради сьомого скликання від 19.12.2018 «Про районний бюджет Буринського району на 2019 рік». Всі питання порядку денного розглянуті та прийняті відповідні рішення.

Конотопське управління ГУ ДФС у Сумській області інформує

Дата створення: 11:49 10.05.2019

Призначено Голову Державної податкової служби України. Кабінет Міністрів України 8 травня призначив Сергія Верланова Головою Державної податкової служби (ДПС) як переможця конкурсу на посаду Голови ДПС. «Податкова служба потребує прозорості та відкритості, як і митна служба. Завдання стоїть – організувати європейську службу: відкриту, прозору та доброзичливу до бізнесу», – зазначив під час засідання Уряду Прем’єр-Міністр України Володимир Гройсман. Наступними кроками після призначення очільника ДПС мають стати реєстрація ДПС як юридичної особи, переведення працівників ДФС до Державної податкової служби (не менше 30 відс. штатної чисельності) та прийняття Кабінетом Міністрів України розпорядження про початок роботи нової структури.

На Буринщині вшановували пам'ять героїв-земляків

Дата створення: 09:21 10.05.2019

8 та 9 травня по всій Буринщині пройшли заходи до Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Голова районної ради Євгеній Рябоконь та виконавчий апарат районної ради взяли активну участь у їх проведенні.8 травня біля Братської могили радянських воїнів, що в центрі міста, відбувся мітинг з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення. Виступаючи цього дня перед присутніми, голова Буринської районної державної адміністрації Василь Бойко подякував ветеранам Другої світової війни, а також учасникам Операції Об’єднаних сил (антитерористичної операції) в Донецькій і Луганській областях за їх мужність та відвагу, подвиг у війні та вірність своєму народу. Також до присутніх з вітальним словом звернулися військовий комісар Буринського районного військового комісаріату Віталій Бойко та голова Буринської районної організації ветеранів Ангеліна Кнуренко.

Вітання!

Дата створення: 10:56 08.05.2019

Дорогі землякі! 8 та 9 травня ми відзначаємо День пам'яті та примирення, День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! Ця перемога дісталася нечувано дорогою ціною – ціною мільйонів життів наших співвітчизників. Ми щиро вшановуємо своїх визволителів, які героїчно відстояли наше невід’ємне право жити вільно на рідній землі, які разом із солдатами антигітлерівської коаліції врятували від фашистського рабства країни поневоленої Європи.Крізь полум'я боїв, страждання і смерть, крізь гіркоту поразок та непоправні втрати йшов наш народ до великої перемоги. У ці дні ми віддаємо шану всім тим, хто у жорстокій битві виборював нашу свободу, хто захищав рідну українську землю від нацизму.