Буринська районна рада
Буринський район, Сумська область

Новини

Депутати Буринської районної ради проголосували за створення Комунального некомерційного підприємства Буринської районної ради «Буринська центральна районна лікарня ім. проф. М.П.Новаченка»

Дата створення: 16:13 20.03.2019

20 березня на пленарному засіданні 37 сесії Буринської районної ради сьомого скликання, яке провів голова ради Євгеній Рябоконь, були присутні 19 депутатів із 34. Участь у роботі взяв також депутат Сумської обласної ради Олександр Непочатов. Сесію, яка відбулась, можна вважати однією із важливіших, адже на ній затверджувалось одне з вагомих рішень життєдіяльності громади району. Сьогодні депутати одноголосно підтримали перетворення лікарні у некомерційне підприємство. Отже даний заклад і надалі функціонуватиме та надаватиме медичні послуги для жителів Буринського району. Цього дня депутати внесли зміни до районного бюджету на 2019 рік, проголосували за складання повноважень депутата районної ради сьомого скликання Чупіки Л.І. та передали у комунальну власність Буринської міської ради Дитячу консультацію з молочною кухнею.

Конотопське управління ГУ ДФС у Сумській області інформує

Дата створення: 10:03 19.03.2019

Оподаткування нерухомості від найближчих родичів Конотопське управління ГУ  ДФС у Сумській області  нагадує, якщо у 2018 році фізична особа отримала у спадщину від членів сім’ї першого та другого ступеня споріднення  нерухоме майно, то дохід у вигляді вартості цього майна не оподатковується. Тобто об’єкти спадщини, що успадковується членами сім’ї спадкодавця першого та другого ступенів споріднення оподатковується за нульовою ставкою податку на доходи фізичних осіб. При цьому членами сім’ї фізичної особи першого ступеня споріднення вважаються її батьки, чоловік або дружина, діти, у тому числі усиновлені. А членами сім’ї фізичної особи другого ступеня споріднення вважаються її рідні брати та сестри, її баба та дід з боку матері  і з боку батька, онуки. Аналогічний порядок оподаткування при отриманні майна у дарунок від членів сім’ї дарувальника першого та другого ступенів споріднення. Разом з тим, слід зазначити, що для застосування зазначеного порядку оподаткування між обдарованим та дарувальником повинен бути укладений договір відповідно до норм Цивільного кодексу України.

За матеріалами СБУ засуджено торгівця зброєю з району проведення операції Об’єднаних сил

Дата створення: 09:37 19.03.2019

Оперативники спецслужби встановили, що мешканець Сумщини у 2015 році під час проходження військової служби у Луганській області зробив кілька сховищ зі зброєю, боєприпасами та вибуховими речовинами для їх подальшої реалізації. Після демобілізації чоловік розшукував серед своїх знайомих  потенційних «клієнтів» та пропонував їм придбати небезпечний «товар», прихований на території проведення ООС. Співробітники СБ України затримали зловмисника у Новоайдарському районі Луганської області під час спроби продажу чотирнадцяти гранат Ф-1 із запалами та майже п’ятсот набоїв до АКМ. За матеріалами СБУ Новоайдарський районний суд Луганської області визнав зловмисника винним за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України та призначив йому покарання у вигляді трьох з половиною років позбавлення волі. Вирок набув законної сили. Прес-група УСБУ в Сумській області

Оголошення про намір передати майно в оренду

Дата створення: 11:16 15.03.2019

Балансоутримувач: Буринська центральна районна лікарня ім. проф. М.П.Новаченка, адреса:41700, Сумська обл., м.Буринь, вул. Кутузова, 15. Назва об'єкта: нижитлове приміщення, розташоване на першому поверсі поліклінічного відділення терапевтичного корпусу, загальною площею 1 м2. Умови оренди об'єкта: - приміщення передається для встановлення кавового апарату; - розмір орендної плати за перший місяць користування майном 9,62 грн.; строк оренди 2 роки 11 місяців; - дотримання вимог щодо експлуатації об'єкта. Бажаючим отримати в оренду зазначене приміщення необхідно звернутись із заявою до Буринської центральної районної лікарні ім. проф. М.П.Новаченка протягом 10 днів з моменту розміщення даного оголошення на офіційному веб-сайті районної ради. Додаткова інформація за телефонами: (05454)2-20-77, (05454) 2-16-33.

З представниками органів місцевого самоврядування Буринського району проведено чергове навчання

Дата створення: 13:47 14.03.2019

14 березня для міського, сільських голів, секретарів рад Буринського району та спеціалістів виконавчого апарату районної ради проведено планове навчання. З інформацією на тему «Залучення безробітних громадян до громадських оплачуваних робіт» перед учасниками заходу виступила директор Буринського районного центру зайнятості Наталія Авер’янова. Про Порядок здійснення контролю за особами притягнутими до адміністративного стягнення у вигляді громадських та суспільно-корисних робіт, а також засуджених до кримінального покарання у вигляді громадських робіт розповів присутнім начальник Буринського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Сумській області Сергій Рибалка. Темами виступу начальника Буринського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області Андрія Сипка були профілактика та недопущення нодулярного дерматиту великої рогатої худоби на території району та алгоритми дій при реєстрації, кочівлі пасік та дій при отруєнні пчіл. Начальник відділу культури і туризму Буринської районної державної адміністрації Микола Дишковець ознайомив запрошених на навчання про паспортизацію  об’єктів культурної спадщини. Головував на навчанні та підвів його підсумки голова районної державної адміністрації Василь Бойко.

Відбулось засідання Ради підприємців

Дата створення: 15:46 13.03.2019

12 березня голова районної ради Євгеній Рябоконь взяв участь розширеному засіданні Ради підприємців. Під час наради розглядалось питання залучення представників місцевого бізнесу до участі у програмі фінансової підтримки шляхом отримання часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманих у державних банківських установах. Також обговорено умови надання такої компенсації, що передбачена програмою підтримки малого та середнього підприємництва у Буринському районі на 2019-2020 роки. З умовами кредитування малого бізнесу проінформував присутніх керівник Буринського відділення АТ «Ощадбанк» Анатолій Герасименко.

На Сумщині СБУ викрила громадянина РФ на розповсюдженні антиукраїнських матеріалів

Дата створення: 11:28 12.03.2019

Співробітники Служби безпеки України під процесуальним керівництвом прокуратури викрили у Сумській області громадянина РФ на розповсюдженні антиукраїнських матеріалів на території регіону. Оперативники спецслужби встановили, що громадянин Росії, який тимчасово проживав у місті Лебедин, був завербований представниками спецслужб країни-агресора. На виконання завдань «кураторів» чоловік за гроші виготовляв та розповсюджував у громадських місцях листівки із закликами до порушення територіальної цілісності нашої держави. Для поширення антиукраїнських матеріалів зловмисник за неправомірну вигоду, отриману від іноземних спецслужб, залучив місцевих жителів. Співробітники СБУ затримали агітатора на одній з центральних вулиць міста під час чергового розповсюдження «листівок».

У Бурині вшанували пам’ять Великого Кобзаря

Дата створення: 13:49 11.03.2019

11 березня біля стели Т.Г.Шевченку, що в центрі міста Буринь, громадськість Буринщини зібралася вшанувати пам’ять Кобзаря. У своєму зверненні до присутніх голова Буринської районної ради Євгеній Рябоконь сказав, що кожна нація, якій пощастило відкрити і висловити свою творчу ідентичність, своє глибинне самопізнання, базу національної культури, осягнула це могутнім словом свого національного пророка. І серед них – український народ, оскільки у нього є Тарас Шевченко. Митець прожив коротке і вкрай важке життя. І в цих несприятливих умовах він створив свій безсмертний «Кобзар», написав декілька томів прозових і драматичних творів, став Академіком Академії мистецтв. Своє ставлення до творчості поета висловив і автор стели, присвяченої Тарасу Григоровичу Шевченку, художник, графік, екслібрист Микола Бондаренко. Також лунали поезії Кобзаря, пісні на його слова.

Конотопське управління ГУ ДФС у Сумській області інформує

Дата створення: 10:05 11.03.2019

Декларуємо доходи, отримані від приватних осіб. Конотопське управління ГУ ДФС у Сумській області нагадує, що якщо громадяни у минулому році отримували доходи від осіб, які не є податковими агентами, у звітному 2019 році вони повинні звернутися до територіальних органів ДФС за місцем своєї податкової адреси та надати декларацію про майновий стан і доходи. І це треба золити до 03 травня 2019 року, оскільки це останній термін подання декларації про отримані доходи.  Особами, які не є податковими агентами, вважається нерезидент або фізична особа, яка не має статусу суб’єкта підприємницької діяльності або не є особою, яка перебуває на обліку в контролюючих органах як особа, що провадить незалежну професійну діяльність(пп. 168.2.1 п. 168.2 ст. 168 Кодексу);

Вітання!

Дата створення: 09:21 07.03.2019

Дорогі жінки! Від щирого серця вітаю вас від імені Буринської районної ради з наступаючим святом весни, жіночої краси і чарівності – Міжнародним днем прав жінок і миру!  8 Березня – свято, що символізує, перш за все, багатовікову боротьбу жінок за участь в житті суспільства нарівні з чоловіками. Сьогодні важко назвати хоч одну сферу діяльності, де б не працювали жінки, адже неможливо уявити собі професію без чарівних посмішок, дбайливих рук і небайдужих жіночих сердець. Мудрість, талановитість, постійне прагненням до самовдосконалення, невтомність, активна життєва позиція, що водночас поєднуються з жіночністю та красою, – саме такою сьогодні є сучасна жінка України. У серцях мільйонів українських чоловіків - найніжніші почуття до вас, зачарованість вами, відданість і вдячність за вашу любов. Я бажаю вам щастя, кохання і справжньої, так необхідної впевненості, що у нашому житті, у наших стосунках, у наших сім'ях усе буде гаразд. Хай вас ніколи не оминає турбота чоловіків, а прекрасні почуття дарують натхнення для нових творчих успіхів і життєвих перемог. Міцного здоров’я і Божої благодаті, миру, достатку і злагоди вам та вашим родинам. Зі святом любові і надії, найчарівніші, найкращі у світі українські жінки! З повагою Голова Буринської районної ради Є.В.Рябоконь