Буринська районна рада
Буринський район, Сумська область

Новини

20 грудня закінчується термін подання робіт на всеукраїнський конкурс з теми реформування органів місцевого самоврядування

Дата створення: 15:04 16.11.2018

20 грудня витікає термін подання заявок на Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади». Ініціатива впроваджується  Міністерством регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України вже втретє. Постійними партнерами Міністерства у питаннях проведення Конкурсу є Програма Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні» та ГO «Інтерньюз-Україна». Мета конкурсу — підвищити рівень обізнаності людей про реформу та урізноманітнити мотиваційні ресурси для журналістів регіонального рівня, що спонукатимуть до висвітлення процесу децентралізації в Україні. У 2018 році Конкурс проводиться відповідно до наказу Мінрегіону від 26.03.2018 року № 66.

Вітання!

Дата створення: 14:45 16.11.2018

Шановні працівники сільського господарства! Сердечно вітаю Вас із професійним святом. В усі часи, як повелося з діда-прадіда, напружена хліборобська праця була і залишається визначальною складовою розвитку держави, запорукою її процвітання. Ваші працьовиті руки, природна мудрість, невсипуща працездатність, багатий досвід живлять сьогодні українську ниву, стверджуючи істину: якщо є урожай, то у народі - мир і спокій. Аграрний сектор економіки тому й іменується базовим, що разом з іншими складає основу життя держави та добробуту її громадян.

Почесні грамоти Буринської районної ради до Дня працівника сільського господарства

Дата створення: 14:40 16.11.2018

16 листопада у залі засідань Буринської районної ради в урочистій обстановці вшановували кращих працівників сільського господарства району. Завітали привітати професіоналів своєї справи з Днем працівника сільського господарства і керівники району: голова Буринської районної ради Євгеній Рябоконь та голова Буринської районної державної адміністрації Василь Бойко. У своїх вітальних словах вони відзначили, що невтомна щоденна праця працівників сільського господарства є вкрай важливою та необхідною. В усі часи, як повелося з діда-прадіда, напружена хліборобська праця була і залишається визначальною складовою розвитку держави, запорукою її процвітання.

Вітання!

Дата створення: 08:32 09.11.2018

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва! Сердечно вітаю Вас з Всеукраїнським днем працівників культури та аматорів народного мистецтва – всіх, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу. Культура робить людину особистістю; незримою силою вона формує національну спільність, робить нас неповторними, несхожими на інших. Дякуючи щоденній праці клубних працівників, бібліотекарів, фахівців музейної справи, невтомно доглядаються джерела духовності, правди і краси.

УСБУ в Сумській області інформує

Дата створення: 15:38 08.11.2018

Шановні мешканці Сумщини! В умовах гібридної війни проти України об’єкти критичної інфраструктури (військові частини, підприємства оборонно-промислового, транспортного комплексу, нафтогазовидобувної галузі тощо) та місця масового перебування людей знаходяться в зоні особливої уваги ворожих сил. Надзвичайні події на цих об’єктах можуть призвести до тяжких наслідків - людських жертв, підриву обороноздатності нашої держави, значних економічних збитків, блокування життєдіяльності населених пунктів і дестабілізації суспільної обстановки та громадського порядку.

З представниками органів місцевого самоврядування Буринського району проведено чергове навчання

Дата створення: 15:31 08.11.2018

08 листопада для міського, сільських голів, секретарів рад Буринського району та спеціалістів виконавчого апарату районної ради проведено планове навчання. З інформацією на тему «Порядок проведення спеціальної перевірки стосовно осіб, які претендують на зайняття посад відповідального або особо відповідального становища та посад з підвищеним корупційним ризиком в органах місцевого самоврядування» перед учасниками заходу виступив консультант організаційного відділу виконавчого апарату районної ради Олександр Скобенко. Начальник служби у справах дітей Буринської районної державної адміністрації Діана Глобенко розповіла присутнім про сімейні форми виховання дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування.

Відремонтовано 2 км. Дороги у селі Михайлівка

Дата створення: 15:27 08.11.2018

Завдяки ініціативам Президента України і Уряду щодо розбудови дорожньої інфраструктури в Україні та за сприянням народного депутата України Миколи Лаврика, голови Сумської ОДА Миколи Клочка на Буринщині здійснено поточний ремонт 2,0 кілометра дороги Буринь-Михайлівка на суму 8,6 млн.грн., які було виділено з державного бюджету. Це одна з найважливіших подій для жителів села Михайлівка, адже на ремонт саме цієї дороги чекали давно з нетерпінням. Голова районної ради Євгеній Рябоконь, голова районної державної адміністрації Василь Бойко разом з помічником народного депутата України Оленою Беркут відвідали дану ділянку дороги.

Пам’ятка щодо першочергових дій у випадку загрози скоєння терористичного акту чи диверсії

Дата створення: 16:15 05.11.2018

Громадяни! Будьте уважними! Не втрачайте пильність! Треба пам’ятати, що марна трата часу при загрозі вибуху може призвести до людських жертв! У разі виявлення особою підозрілого предмета, що за зовнішнім виглядом може бути вибуховим пристроєм (ВП),необхідно: негайно повідомити чергову частину Управління Служби безпеки України в Сумській області за номером 0542-607-490: 0542-600-069: 0542-610-069: не торкатись підозрілого предмета і до приїзду правоохоронців застерігати від цього оточуючих осіб; у разі потреби, організувати евакуацію людей з будівлі чи території, де виявлений ВП; суворо дотримуватись вказівок спеціалістів-вибухотехніків або інших представників правоохоронних структур.

Соціально-економічне становище Буринського району у січні - вересні 2018 року

Дата створення: 15:47 05.11.2018

Демографічна ситуація Станом на 1 вересня 2018р., за оцінкою, чисельність наявного населення Буринського району складала 23,9 тис. осіб. Кількість живонароджених у січні–серпні 2018р. становила 98 осіб, померлих – 390 осіб. ЗАЙНЯТІСТЬ ТА БЕЗРОБІТТЯ За даними Сумського обласного центру зайнятості упродовж січня–вересня 2018р. статус безробітного у Буринському районі отримали 739 осіб. За цей період за сприяння Державної служби зайнятості працевлаштовано 485 безробітних, з них у вересні – 21 особу. На кінець вересня 2018р. на обліку залишалося 498 безробітних осіб, що на 6,6% більше, ніж на кінець серпня п.р.

Шановні працівники соціальної сфери!

Дата створення: 10:12 02.11.2018

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня працівника соціальної сфери! Ваша наполеглива, самовіддана праця є запорукою того, що велика кількість українців, які потребують уваги і підтримки з боку держави, не покинута і не забута, відчуває себе захищеною у цей непростий для України час. Ви ті, хто приймає на себе першими людські проблеми, біль та життєві негаразди. Ви ті, хто від них не відвертається, а прагне допомогти і підтримати кожного. А тому служіння обраній справі, почуття обов’язку, професійність, доброта та душевна щедрість приносять вам заслужену людську шану і повагу.