Буринська районна рада
Буринський район, Сумська область

Новини

Чесна платіжка

Дата створення: 11:10 19.07.2019

В рамках правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», який діє відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2017 року No 638-р «Про реалізацію правопросвітницького проекту «Я маю право!» у 2017-2019 роках» Міністерство юстиції розпочинає всеукраїнську правопросвітницьку кампанію «Чесна платіжка» (далі – кампанія). Мета кампанії: підвищення рівня обізнаності громадян щодо правильного нарахування тарифів на послуги з постачання теплової енергії і гарячої води. Нагадаємо, що 26 червня 2019 року постановою №560 Урядом встановлені граничні тарифи на зазначені послуги для населення, відповідно до якої до 1 вересня 2019 року ці тарифи мають бути перераховані до встановленого постановою рівня.

Оголошення про намір передати майно в оренду

Дата створення: 09:43 19.07.2019

Балансоутримувач: Комунальне некомерційне підприємство Буринської  районної ради «Буринська центральна районна лікарня ім. проф.. М.П.Новаченка», адреса: 41700, Сумська обл., м. Буринь, вул. Кутузова, 15. Назва об’єкта: нежитлове приміщення, розташоване на першому поверсі поліклінічного відділення терапевтичного корпусу, загальною площею 8,5 кв.м. Умови оренди об’єкта: приміщення передається для роздрібної торгівлі продуктовими і промисловими товарами.; розмір орендної плати за перший місяць користування майном 497,27 (чотириста дев’яносто сім гривень 27 коп.) гривень. строк оренди: 2 (два) роки 11 (одинадцять) місяців ; дотримання вимог щодо експлуатації об’єкта.

Конотопське управління ГУ ДФС у Сумській області інформує

Дата створення: 11:03 12.07.2019

ДФС готова до посилення протидії контрабанді та корупції В.о. Голови ДФС Олександр Власов повідомив про готовність ДФС до практичної реалізації підписаного Президентом України Указу «Про заходи щодо протидії контрабанді та корупції під час митного оформлення товарів».

У районній раді відбулось навчання

Дата створення: 15:37 11.07.2019

11 липня голова Буринської районної ради Євгеній Рябоконь провів чергове навчання для міського, сільських голів, секретарів рад та працівників виконавчого апарату районної ради.Найбільш жваве обговорення викликало питання «Про особливості надання медичної допомоги населенню району в умовах реформування системи охорони здоров’я». Головний лікар Комунального некомерційного підприємства Буринської районної ради «Буринська центральна районна лікарня ім.проф. М.П.Новаченка» Зоя Сидорук надала вичерпні відповіді на поставлені питання.

Конотопське управління ГУ ДФС у Сумській області інформує

Дата створення: 10:16 05.07.2019

Оприлюднені дані реєстру платників акцизного податку Державна фіскальна служба реалізуючі постанову Кабінету Міністрів України від 24 квітня 2019 року №408 «Деякі питання електронного адміністрування реалізації пального та спирту етилового» здійснює реєстрацію платників акцизного податку з реалізації пального та спирту етилового та їх акцизних складів шляхом їх включення до реєстру платників акцизного податку з реалізації пального або спирту етилового (далі – Реєстр платників) на підставі заяв, що подаються суб’єктами господарювання в електронній формі.

На Буринщині відзначили 4-ю річницю Дня Національної поліції України

Дата створення: 15:57 04.07.2019

Голова районної ради Євгеній Рябоконь спільно з головою Буринської районної державної адміністрації Василем Бойком взяв участь в урочистостях з нагоди 4-ї річниці Дня Національної поліції України. Вітаючи працівників поліції голова ради зазначив, що лише завдяки їх повсякденній наполегливій праці, відповідальному ставленню до служби, сміливим вчинкам зростає авторитет національної поліції. Голова побажав всім поліцейським, працівникам Національної поліції, ветеранам органів внутрішніх справ та їх родинам міцного здоров'я, благополуччя, професійних успіхів, наснаги та невичерпної життєвої енергії для успішного виконання почесного обов'язку перед Батьківщиною!

Важливе повідомлення щодо підготовчого етапу до проведення Всеукраїнського перепису населення 2020 року

Дата створення: 11:54 02.07.2019

У зв’язку з численними зверненнями громадян до Головного управління статистики у Сумській області щодо шахрайських випадків відвідування домогосподарств під прикриттям органів статистики, з метою з’ясування інформації про склад сім’ї та іншої особистої інформації, повідомляємо наступне.

Конотопське управління ГУ ДФС у Сумській області інформує

Дата створення: 15:23 01.07.2019

Створення Державної податкової служби йде послідовно Розпочато процес утворення територіальних органів Державної податкової служби як юридичних осіб публічного права. Відповідну постанову Кабінету міністрів України від 19 червня 2019 року № 537 «Про утворення територіальних органів Державної податкової служби» підписав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Шановні жителі Буринщини!

Дата створення: 08:30 27.06.2019

Прийміть найщиріші вітання з нагоди державного свята – Дня Конституції України! 28 червня 1996 року Верховна Рада України прийняла Конституцію України, що було, безперечно, видатною подією. Вперше у вітчизняній історії носієм суверенітету і єдиним джерелом влади було проголошено народ, а людину, її права і свободи, визнано найвищою цінністю.

Конотопське управління ГУ ДФС у Сумській області інформує

Дата створення: 10:45 21.06.2019

Програма EU4PFM співвідносяться із стратегією податкової служби Ефективне адміністрування податків неможливе без трансформації органу, який реалізує державну податкову політику. На сьогодні тривають завершальні процеси до повноцінного запуску роботи оновленої Державної податкової служби України, яка формуватиметься на нових принципах удосконалення співпраці з платниками податків та  максимального впровадження сервісів для них. Про це заявив Голова ДПС Сергій Верланов під час заходів з нагоди запуску програми EU4PFM за участі міжнародних експертів, представників Європейської комісії, Міністерства фінансів України.