Буринська районна рада
Буринський район, Сумська область

новини

Вітання!

Дата створення: 09:03 15.11.2019

Шановні працівники сільського господарства!Сердечно вітаю  Вас із професійним святом – Днем працівників сільського господарства, що увінчує напружений, сповнений клопотами хліборобський рік. Саме він переконливо доводить спроможність і вміння трудівників села гідно виходити зі складних, почасти непередбачуваних ситуацій. Відзначення Дня працівників сільського господарства – це визнання Державою звитяжної хліборобської праці на благо України, це хвала мозолястим рукам селян, які знають справжню ціну хлібу! Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями  ниви, не переводиться селянський рід на українській землі, хай втілюються в життя Ваші плани, задуми та сподівання на радість рідним, на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту всього українського народу. Щастя, злагоди в кожну домівку. Нехай нива щедро колоситься, здоров’я міцніє, а трудові успіхи примножуються! З повагою Євгеній РЯБОКОНЬ, голова Буринської районної ради.

У районній раді відбулось навчання

Дата створення: 14:17 14.11.2019

14 листопада голова Буринської районної ради Євгеній РЯБОКОНЬ провів чергове навчання для сільських голів, секретарів рад та працівників виконавчого апарату районної ради. Начальник Буринського районного відділу реєстрації актів цивільного стану головного територіального  управління юстиції у Сумській області Лариса ДЗЮБА проінформувала присутніх про демографічну ситуацію в районі та ознайомила з проблемами законодавчого регулювання діяльності органів юстиції у сфері державної реєстрації цивільного стану громадян.Про зміст колективного договору та регулювання трудових відносин розповів начальник відділу з питань праці та трудових відносин управління праці та соціального захисту населення Буринської районної державної адміністрації Сергій ЖУК.

Оголошення!

Дата створення: 12:03 12.11.2019

Відповідно до розпорядження голови районної ради від 12.11.2019 №43-ОД "Про скликання сорокової сесії районної ради сьомого скликання" пленарне засідання 40-ї сесії районної ради сьомого скликання планується провести 20 листопада 2019 року о 10 годині в приміщенні Будинку ради. На розгляд сесії пропонується внести такі питання: Про внесення змін до рішення районної ради сьомого скликання від 19.12.2018 "Про районний бюджет Буринського району на 2019 рік", Про звіт голови Буринської районної державної адміністрації Бойка В.М. та директора філії «Буринський райавтодор» ДП «Сумський облавтодор» Коваленка В.М. про хід проведення ремонту доріг з твердим асфальтним покриттям на території Буринського району у 2018-2019 роках, Про хід виконання рішення районної ради  сьомого скликання  від 21.02.2018 «Про Програму зайнятості населення Буринського району на 2018-2020 роки», Інші питання.

Відбувся перший турнір з шашок та шахів серед депутатів усіх рівнів, присвячений пам’яті Анатолія Річкаля

Дата створення: 11:43 11.11.2019

08 листопада у м.Суми  відбувся перший турнір з шашок та шахів серед депутатів усіх рівнів, присвячений пам’яті Анатолія Річкаля. Перед початком турніру делегація, до якої увійшли голова Буринської районної ради Євгеній Рябоконь, керуюча справами виконавчого апарату обласної ради Вікторія Патютько та депутат обласної ради Олександр Стрельченко, поклали квіти на могилу Анатолія Яковича. Організаторами змагань виступили обласна рада та Сумська обласна організація ФСТ «Спартак». Участь у турнірі взяли понад 70 учасників із різних районів області. Це – депутати обласної, районних, сільських, селищних рад та ОТГ. Головним суддею змагань була суддя І категорії Тетяна Кельбас з міста Глухів. Буринський район на турнірі з шашок представляв секретар Біжівської сільської ради Віталій Линник.

УВАГА! Шановні керівники підприємств, установ, організацій!

Дата створення: 12:28 08.11.2019

У зв’язку з реалізацією плану дій Уряду щодо реформування органів державного управління та заходів Держстату щодо оптимізації структури територіальних органів державної статистики, управління статистики у Конотопському  районі ліквідується. Усі форми державної статистичної та фінансової звітності, починаючи з 01 грудня 2019 року, необхідно подавати до відділу збирання даних статистичних спостережень, взаємодії з респондентами та роботи з постачальниками адміністративних даних Головного управління статистики у Сумській області: 40481, м. Суми, вул. Супруна, 16, каб. № 5; тел./факс: (0542) 22-70-63, тел.: (0542) 25-21-09, тел. моб.: 066-85-00-386; E-mail: wikno@sumy.ukrstat.gov.ua, ewindow@sumy.ukrstat.gov.ua .

Конотопське управління ГУ ДФС у Сумській області інформує

Дата створення: 12:26 08.11.2019

Уряд підтримав створення єдиної юридичної особи для податкових органів. Кабінет Міністрів України схвалив проєкт змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо удосконалення структури управління у сфері державної податкової та митної політики. Законопроєкт має на меті запровадження ефективної організаційної структури податкових органів, побудованої за функціональним принципом. Документом вносяться зміни до Податкового кодексу України, законів України «Про центральні органи виконавчої влади» та «Про державну службу». Цими змінами чітко розмежовуються функції податкової і митної служб в сфері адміністрування податків і зборів. Одночасно за державними податковими інспекціями закріплюється статус структурних підрозділів територіальних органів (відокремлених підрозділів) ДПСУ.  Законопроєкт визначає особливості оплати праці та проходження служби державними службовцями ДПСУ та Держмитслужби та їхніх територіальних органів.

До уваги землевласників та землекористувачів

Дата створення: 17:11 06.11.2019

«З метою виконання підпункту 2 пункту 1 Указу Президента України від 22.07.2019 №542/2019 «Про заходи щодо протидії рейдерству» доводимо до вашого відома, що відповідно до частини другої Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про Державний земельний кадастр» земельні ділянки, право власності (користування) на які виникло до 2004 року, вважаються сформованими незалежно від присвоєння їм кадастрового номера. У разі якщо відомості про зазначені земельні ділянки не внесені до Державного реєстру земель, їх державна реєстрація здійснюється на підставі технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за заявою їх власників (користувачів земельної ділянки державної чи комунальної власності) або особи, яка подала заяву про визнання спадщини відумерлою, якщо така справа прийнята до провадження судом.

«ВОЛОНТЕРСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ ПОВ’ЯЗАНА З ПРОБАЦІЄЮ»

Дата створення: 16:34 06.11.2019

17 січня 2017 року був підписаний наказ Міністерства юстиції України № 98/5 «Про затвердження Положення про організацію діяльності волонтерів пробації». Дане Положення регулює порядок здійснення діяльності волонтерами пробації та розроблено відповідно до Закону України «Про волонтерську діяльність»  з урахуванням особливостей, визначених Кримінально-виконавчим кодексом України, Законом України «Про пробацію» та нормативно-правовими актами, що регулюють організацію пробації. Основним завданням волонтерів пробації є сприяння органу пробації у здійсненні нагляду за засудженими та проведенні з ними соціально-виховної роботи. Волонтери пробації здійснюють свої повноваження під керівництвом персоналу органу пробації.

Соціально-економічне становище Буринського району у січні - вересні 2019 року

Дата створення: 14:20 05.11.2019

Демографічна ситуація. Станом на 1 вересня 2019р., за оцінкою, чисельність наявного населення Буринського району складала 23197 осіб. Природний рух населення району характеризується суттєвим перевищенням числа померлих над новонародженими: упродовж січня–серпня 2019р. у районі з’явилося на світ 84 малюки, кількість померлих склала 355 осіб. ЗАЙНЯТІСТЬ ТА БЕЗРОБІТТЯ.За даними Сумського обласного центру зайнятості упродовж січня–вересня 2019р. статус безробітного у Буринському районі отримали 686 осіб. За цей період за сприяння Державної служби зайнятості працевлаштовано 565 безробітних, з них у вересні – 31. На кінець вересня 2019р. на обліку залишалося 405 безробітних, що на 2,4% менше, ніж на кінець серпня 2019р.

Вітання!

Дата створення: 14:46 01.11.2019

Шановні працівники соціальної сфери! Є така професія – соціальний працівник. І у першу неділю листопада на Україні згідно з Указом Президента України від 13.04.1999 № 374/99 відзначають День працівника соціальної сфери. Щиро вітаю із професійним святом людей, які обрали для себе справою життя нелегку і гуманістичну місію – постійну, багатогранну і всебічну підтримку та захист всіх, хто найбільше цього потребує в нашому суспільстві. Соціальні працівники – це люди, які за професійним обов’язком, а головне – за покликом душі, надають допомогу нашим співвітчизникам. Ваша щоденна робота і не завжди помітна, але своєю сутністю та спрямованістю невіддільна від глибинного смислу й підвалин нашої соціальної держави.  Не маю сумніву, шановні працівники соціальної сфери, що властивий вам моральний та професійний потенціал і надалі слугуватиме інтересам нашої громади. Сердечно бажаю вам, вашим родинам міцного здоров’я, щастя, радості, невичерпної життєвої енергії і нехай добро, зроблене вами, повертається до вас сторицею! З повагою Голова районної ради Євгеній РЯБОКОНЬ.