Буринська районна рада
Буринський район, Сумська область

новини

Пам’ятаємо !

Дата створення: 16:13 27.11.2020

Багато трагедій пережив український народ, але жахливішого лиха, як Голодомори 1921-1922, 1932-1933 та 1946-1947 років, історія не знає. Голодомор – одна з найстрашніших катастроф в історії людства. За своїм вражаючим масштабом Голодомор можна порівняти тільки з втратами нашого народу від Другої світової війни. В останню суботу листопада вся Україна у жалобі схиляє голову перед нашими співвітчизниками – жертвами Голодомору. У цей скорботний день ми згадуємо трагедію вселенського масштабу – геноцид українського народу, вчинений комуністичним режимом. Голодомор став національною трагедією і окремою сторінкою в історії українського народу, про яку ми згадуємо з сумом та гіркотою. Україна втратила мільйони своїх кращих синів та дочок – хліборобів, учених, творчу інтелігенцію. У спільній молитві згадаймо усіх жертв голодоморів, запалімо свічу пам’яті у власній оселі та у своїй душі! Ми маємо усвідомити, щоб цього не сталося більше з нашими дітьми, внуками, нашими правнуками, повинні бути єдині у творенні нашої Української національної держави, тверді та свідомі у своєму виборі.

Відбулась 45 сесія районної ради

Дата створення: 16:12 27.11.2020

Сьогодні 27 листопада у  залі засідань Буринської районної ради під головуванням голови районної ради Євгенія РЯБОКОНЯ відбулось пленарне засідання  45 сесії районної ради 7 скликання. Перед початком засідання Євгеній РЯБОКОНЬ нагадав присутнім, що в останню суботу листопада українці відзначають День пам’яті жертв голодоморів та запропонував вшанувати пам’ять загиблих від штучного голоду, організованого радянською владою в XX столітті хвилиною тиші. До порядку денного було внесено 5 питань, які попередньо були розглянуті на засіданні постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, планування, соціально-економічного розвитку, управління комунальною власністю та розвитку підприємництва.

Інформація Головного управління ДПС у Сумській області

Дата створення: 11:57 27.11.2020

Податківці викрили незаконне привласнення бюджетних коштів. Податківцями спільно з управлінням СБУ у Сумській області було викрито схему заволодіння бюджетних коштів при проведенні реконструкції об’єкта медичної сфери. Відповідно до укладеного договору з Управлінням капітального будівництва Сумської ОДА суб’єкт господарювання мав виготовити проектно-кошторисну документацію на зазначений об’єкт. Оскільки  виконати таке замовлення він не мав можливості, замовнику було передано документи, які були типовими проектами, видавши їх за проектно-кошторисну документацію. За роботу, яка фактично ним не виконувалася, суб’єкт господарювання отримав майже 1,8 млн гривень. У діях посадових осіб суб'єкта господарювання встановлено ознаки здійснення легалізації (відмивання) коштів у сумі 1,8 млн грн, одержаних злочинним шляхом. За результатами розгляду вказаних матеріалів слідчим підрозділом ГУ Національної поліції в Сумській області було зареєстровано кримінальне провадження за ч.1 ст.209 КК України.

З Днем Гідності та Свободи!

Дата створення: 13:17 20.11.2020

Шановні земляки! 21 листопада 2020 року ми відзначаємо День Гідності та Свободи на честь вшанування громадянської мужності учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності у відстоюванні прав людини та європейського майбутнього України, їх відданості ідеалам свободи, справедливості, утвердження демократичних цінностей в єдиній, соборній та незалежній державі. І сьогодні, в час змін, нашим святим обов'язком є відродження країни, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які постали на захист прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору. Любов до Вітчизни єднає всіх, у боротьбі за свободу, гідність, право на світле майбутнє для нас і наших нащадків. Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут й родинна злагода у ваших домівках, не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави. Вітаю всіх вас з Днем Гідності та Свободи! Слава Україні! З повагою Євгеній Рябоконь, голова Буринської районної ради.

НА БУРИНЩИНІ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

Дата створення: 13:16 20.11.2020

З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи керуючий справами виконавчого апарату районної ради Олександр ЗІКРАТИЙ, голова Буринської районної державної адміністрації Мирослав БІБИК та громадськість взяли участь у покладанні квітів до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні та полеглим землякам за незалежність України, Алеї пам’яті Героїв України – уродженців та мешканців Буринського району, віддавши шану загиблим та згадавши революційні події, які назавжди змінили свідомість та політичний курс України.Учасники заходу вшанували хвилиною мовчання пам’ ять про Героїв Небесної Сотні та загиблих на війні на сході України.У Буринському районному краєзнавчому музеї імені Павла Попова відкрита фотодокументальна виставка на тему: "Україна – територія гідності та свободи".У храмах району відбулися молитви за мир в Україні.Усі заходи на території Буринського району проводилися із суворим дотриманням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (із змінами і доповненнями) та від 22 липня 2020 р. № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

Головне управління ДПС у Сумській області інформує

Дата створення: 10:01 30.10.2020

У країні заробітну плату отримують лише 11,6 млн осіб. На сьогодні в Україні заробітну платну отримують лише 11,6 млн осіб, з яких 2,1 млн – пенсіонери. Тобто 9,5 млн осіб утримують всю країну. Про це в інтерв’ю виданню «Новое время» заявив Голова ДПС Олексій Любченко. Очільник ДПС розповів, що у Державному реєстрі фізичних осіб нараховується 44,1 млн осіб, з яких 37,6 млн – це громадяни, які перебувають на підконтрольній території України. Доходи, як свідчить статистика 2019 року, отримували 19,7 млн громадян, тобто 45  выдсотків. «У нас економічно активне населення за класифікацією ООН (а це – 15-70 років) – близько 34,6 млн. З цієї категорії податкова не бачить на своїй карті України 5,6 млн осіб протягом останніх десяти років», – підкреслив Олексій Любченко. На думку очільника податкової вирішити це питання можна за рахунок прив’язки декларування до механізму виборчого права та бюджетного процесу.

До уваги депутатів!

Дата створення: 15:24 29.10.2020

В зв’язку з тим, що в залі засідань Будинку ради Буринською міською територіальною виборчою комісією Конотопського району Сумської області проводиться підрахунок голосів виборців та встановлення результатів місцевих виборів, які відбулись 25 жовтня 2020 року, проведення пленарного засідання сорок п’ятої сесії районної  ради  сьомого  скликання,  яке  було  заплановано    на 03 листопада 2020 року о 10 годині переноситься. Про дату  та час продовження роботи пленарного засідання 45 сесії буде повідомлено додатково.

У Бурині відбулись заходи з нагоди 76-ї річниці вигнання нацистів з України

Дата створення: 15:01 28.10.2020

Сьогодні 28 жовтня голова Буринської районної ради Євгеній РЯБОКОНЬ, керівник апарату Буринської районної державної адміністрації Алла ГАЙДУКОВА та  голови ветеранських організацій району взяли участь у заходах з нагоди 76-ї річниці визволення України від фашистських загарбників. До присутніх звернулась Алла ГАЙДУКОВА, яка наголосила, що в День визволення України від фашистських загарбників із сумом і гіркотою згадуємо про події Другої світової війни, які мали трагічні наслідки для кожної української родини, а подвиг ветеранів тієї війни є еталоном мужності та патріотизму. На завершення заходу відбулося покладання квітів до братської могили загиблих воїнів-визволителів у роки Другої світової війни.Також у  Буринському районному краєзнавчому музеї імені Павла ПОПОВА відбулися тематичні екскурсії «Україна в полум’ї війни», бесіди «Допоки пам’ять в серці не згасає» та відкрита історико-патріотична виставка «Рокам ніколи пам’яті не стерти».

Головне управління ДПС у Сумській області інформує

Дата створення: 11:50 23.10.2020

Розпочато процедуру ліквідації Головного управління ДПС у Сумській області/ До Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань 15 жовтня 2020 року внесено відомості щодо державної реєстрації рішення  про припинення  Головного управління  ДПС у Сумській області, як юридичної особи публічного права. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від    30 вересня 2020 року   № 893 «Деякі питання територіальних органів Державної податкової служби» та  наказу ДПС України від 08.10.2020 № 556 «Про ліквідацію територіальних органів ДПС» строк заявлення кредиторами своїх вимог до Головного управління ДПС у Сумській області становить два місяці з дня оприлюднення повідомлення про рішення щодо припинення юридичної особи. До утворення Державною податковою службою України територіального органу Головне управління ДПС у Сумській області продовжує здійснювати свої повноваження та функції.

Оголошення!

Дата створення: 08:27 23.10.2020

Відповідно до розпорядження голови районної ради від 23.10.2020 №36-ОД «Про скликання сорок п"ятої сесії районної ради сьомого скликання» пленарне засідання 45-ї сесії відбудеться 03 листопада 2020 року о 10 годині в приміщенні Будинку ради. На розгляд сесії вносяться такі питання: 1.Про припинення діяльності комунального закладу позашкільної освіти Буринської районної ради «Центр дитячої та юнацької творчості»; 2. Про хід виконання рішення районної ради сьомого скликання від 20.12.2017 «Про Програму розвитку агропромислового комплексу та сільських територій Буринського району на період до 2020 року»; 3. Інші питання.