Буринська районна рада
Буринський район, Сумська область

новини

Конотопське управління ГУ ДПС у Сумській області інформує

Дата створення: 08:30 27.01.2020

Задекларуйте іноземні доходи. Конотопське управління ГУ ДПС у Сумській області нагадує, відповідно до статті 170.11 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) у разі якщо джерело виплат будь-яких оподатковуваних доходів є іноземним - платник податків зобов'язаний подати річну декларацію. Фізична особа – резидент, яка отримала іноземний дохід та сплатила податки за межами України, для отримання права на зарахування сплачених податків повинна надати довідку від державного органу країни, де отримувався такий дохід, уповноваженого справляти такий податок, про суму сплаченого податку та збору, а також про об'єкт оподаткування. Зазначена довідка підлягає легалізації у відповідній закордонній дипломатичній установі України, якщо інше не передбачено чинними міжнародними договорами України. У разі якщо згідно з нормами міжнародних договорів платник податку може зменшити суму річного податкового зобов'язання на суму податків, сплачених за кордоном, він визначає суму зменшення за зазначеними підставами у річній податковій декларації.

На Буринщині відзначили День Соборності України

Дата створення: 13:56 23.01.2020

22 січня з нагоди відзначення Дня Соборності України працівники виконавчого апарату районної ради разом із громадськістю вшанували пам’ять загиблих у зоні АТО (ООС), поклавши квіти до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні та полеглим землякам за незалежність України, а також до Алеї пам’яті Героїв України – уродженців та мешканців Буринського району. Активісти Буринської районної організації ветеранів уквітчали підніжжя пам’ятного знаку Тарасу Шевченку. У Буринському районному будинку культури відбувся концерт «Моя Соборна Україна знов зустрічає день новий!». 

Як підвищити свій професійний рівень?

Дата створення: 10:42 23.01.2020

Маєш бажання підвищити свій професійний рівень, але не знаєш, як це зробити? Обирай для себе оптимальний спосіб і починай вдосконалюватися. А щоб швидше визначитися, #Команда_ДСЗ пропонує корисні поради. Для того, щоб бути обізнаним у своїй сфері, потрібно багато читати. Книги збагачують і розширюють наш світогляд. Найбільш корисною в цьому випадку буде профільна література. Але слід пам’ятати, що важливим є не те, яку кількість книг ти прочитав, а скільки інформації засвоїв. Досить ефективними є онлайн курси, за допомогою яких можна постійно вдосконалювати свої знання. Ти обираєш для себе зручний вид та темп навчання і можеш слухати лекції стільки разів, скільки тобі необхідно. Принагідно нагадуємо, що на  #ОсвітнійПорталДСЗ є безліч цікавих і потрібних курсів. Ось ті з них, які мають найбільше охоплення серед користувачів:

22 січня – День Соборності України

Дата створення: 14:29 21.01.2020

Шановні жителі Буринського району! День Соборності – свято України, яке відзначаємо щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки, що відбулося у 1919 році. Соборність України – це святий і неперехідний символ єднання нації. У нас одна країна і єдине прагнення – зробити наші міста та села, їхніх мешканців щасливими та заможними. Адже всіх нас згуртовує в дружній народ наша Батьківщина – незалежна Україна. Ми віримо, що територіальна цілісність України, скріплена кров’ю мільйонів незламних борців, кращих синів української землі навіки залишатиметься непорушною. Хай наше жовто-блакитне знамено гордо майорить над нашою вільною, незалежною, єдиною, соборною, міцною, процвітаючою державою. Сердечно бажаю вам, мої дорогі земляки, міцного здоров’я, добра, миру, злагоди і глибокої віри в гідне майбутнє рідного краю й України. З Днем Соборності України!  З повагою Євгеній РЯБОКОНЬ, голова Буринської районної ради.

«Інформація про роботу Буринського відділу Конотопської місцевої прокуратури щодо представництва інтересів держави в суді та протидії корупції поза межами кримінального судочинства»

Дата створення: 13:01 21.01.2020

Упродовж 2019 року Буринським відділом Конотопської місцевої прокуратури з метою захисту інтересів держави заявлено позовні заяви на загальну суму 3 млн. 889 тис. гривень, з яких судами задоволено на загальну суму 3 млн. 882 тис. гривень. Рішення судів  виконано на загальну суму 1 млн. 58 тис. гривень. Площа повернутих земель за рішеннями судів до державної власності становить 66 га. Крім того, заявлено 2 позовних заяв на загальну суму 7 тис. грн..  за лікування потерпілих від злочину, які задоволені судом та вказана сума добровільно сплачена до місцевого бюджету. Крім того, Буринським відділом Конотопської місцевої прокуратури у сфері протидії корупції поза межами кримінального судочинства прийнято участь у розгляді судами 7 справ про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією, за результатами розгляду яких стосовно 6 осіб призначено адміністративні стягнення у виді штрафів, та 1 провадження закрито у зв’язку із закінченням строку накладення стягнення.

НАЗК скасувало вимогу до суб’єктів декларування подавати декларацію у день звільнення

Дата створення: 11:04 20.01.2020

Національне агентство повідомляє про набуття чинності нової редакції Порядку формування, ведення та оприлюднення (надання) інформації Єдиного державного реєстру осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, затвердженої наказом Національного агентства від 12 грудня 2019 року № 168/19. З редакції Порядку вилучено норму, яка зобов’язувала суб’єкта декларування при звільненні за власною ініціативою подавати декларацію у день фактичного звільнення. «Декларація перед звільненням – декларація, яка подається відповідно до абзацу першого частини другої статті 45 Закону не пізніше двадцяти робочих днів з дня припинення діяльності, пов’язаної з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, або іншої діяльності, зазначеної у підпунктах “а”, “в” пункту 2 частини першої статті 3 Закону», – зазначено у чинній редакції Порядку.

Оголошення!

Дата створення: 10:42 20.01.2020

Відповідно до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» для затвердження списку присяжних територіальне управління Державної судової адміністрації України Сумської області звернулось з поданням до Буринської районної ради, яка відповідно до Закону формує і затверджує  список присяжних у кількості 15 осіб. Присяжним може бути громадянин України, який досяг тридцятирічного віку і постійно проживає на території, на яку поширюється юрисдикція відповідного окружного суду, якщо інше не визначено законом. Не включаються до списків присяжних громадяни:

Вітання!

Дата створення: 11:36 17.01.2020

Шановні земляки! Свято Хрещення Господнього або Богоявлення є одним з найдавніших свят Церкви. В цей день Бог приходить у світ, щоб представити світові Світло Неприступне. Вода має особливе значення у Старому завіті. Це основа життя, саме з води відбудуться всі живі істоти, але це і нищівна сила, адже водою Великого потопу Господь залив всі гріхи людські і зруйнував зло. Тому Хрещення має великий сенс – як тіло омивається водою, так і душа людська, увірувавши в Бога, буде очищена від гріхів Ісусом Христом. Тим самим людина приєднується до Христа, вмираючи для гріха і воскресая для Бога. Свято Хрещення Господнє святкується 19 січня, а напередодні вода освячується в храмах і в природних джерелах. Вітаю Вас з найбільшими православними святами Богоявленням і Хрещенням Господнім! Бажаю, щоб на Вас зійшла свята Божа благодать, щоб тіло і душа, омивалися освяченою водою, наситилися здоров'ям, легкістю, втіхою, щоб пішли біль, прикрість, розчарування, ненависть і пороки, а на зміну їм в душі запанували мир, спокій і злагоду! З повагою Євгеній РЯБОКОНЬ, голова Буринської районної ради.

Конотопське управління ГУ ДПС у Сумській області інформує

Дата створення: 11:31 17.01.2020

Керівництво ДПС ініціювало масштабну антикорупційну перевірку. З приводу оприлюднення 13.01.2020  НАБУ інформації щодо можливої причетності посадових осіб ГУ ДПС в Одеській області до скоєння кримінального правопорушення пропозиція та надання неправомірної вигоди Державна податкова служба повідомила  наступне: на сьогодні припинено повноваження виконуючих обов’язків начальника, а також першого заступника та двох заступників начальника ГУ ДПС в Одеській області та призначено тимчасово виконуючого обов’язки начальника ГУ ДПС. Для проведення всебічної перевірки фактів, наведених у розповсюдженій інформації щодо розслідування НАБУ: утворено оперативну робочу групу у складі 16 осіб з представників департаментів відомчого контролю, запобігання корупції та правового забезпечення; наказом ДПС від 14.01.2020 розпочато відомчу перевірку організації роботи ГУ ДПС в Одеській області та структурних підрозділів центрального апарату ДПС під час застосування податкового законодавства, виконання вимог законодавчих, інших нормативно-правових актів та розпорядчих документів ДПС, доручень керівництва. 

З початку року в усіх центрах зайнятості запрацював інститут консультант роботодавця

Дата створення: 16:28 16.01.2020

Інститут консультанта роботодавця є другим етапом стратегічного розвитку сервісів державної служби зайнятості. Основна мета новацій полягає у розширенні підходів до надання послуг роботодавцям з урахуванням специфіки підприємницької активності області, особливостей розвитку регіонального ринку праці та загального балансу між попитом і пропозицією робочої сили. Апробація та відпрацювання нової технології обслуговування роботодавців протягом трьох місяців здійснювалася на базі  Дніпропетровської обласної служби зайнятості. Дніпропетровщину було обрано не випадково, адже в цьому регіоні одночасно представлені великі, середні й малі підприємства, які активно працюють у різних галузях економіки – промисловість, переробна галузь, сфера послуг, фінансовий сектор тощо.